vztah o sexe?

Príspevok v téme: vztah o sexe?
jarkaa55555

som s priatelom necely polrok. vztah nam klape, rozumieme si, takmer vobec sa nehadame, sme spolu casto v meste s priatelmi a pod. mame obaja 22rokov. no obaja byvame s rodicmi, ktori su takmer stale doma. ked pridem k priatelovi ja, alebo on ku mne vzdy to skonci nejakym oralnym sexom, alebo pettingom. ked niesu doma rodicia tak si doprajeme aj sex. navstevujeme sa doma takto asi 2x - 3x do tyzdna. casto mavame nejake sexualne narazky jeden na druheho.. . mne to nieze vadi, mne sa to paci, len sa obcas tak nad tym zamyslim ze ci to nieje prehnane , ci ten sex "nezabera" vacsinu nasho vztahu..

silanka

jarka tak skuste chodit viac na vylety, do mesta, do kina, na pizzu, alebo sa len tak poprechadzat. alebo ked ste uz doma pozrtite si film, zahrajte nejaku hru, rozpravajte sa.... ale nedavajte nejake sexualne signaly a ak mu to nebude vadit, ze nemate sex potom dobre. ak mu to bude vadit, taaak je podla mna problem. podla mna vztah nema byt o sexe ale o laske, ale zato sex k laske patri ale treba vediet co mabyt na prvom mieste a ty to asi vies :) alebo proste ked uz budes vediet, ze sa to zvrtne, skuste sa iiba bozkavat a hladkat :) zahrajte sa taku hru, ze iba petting :)ale hm, asi nevydrzite :D je to silny pud, ale ked to robite z lasky tak preco nie :)je to prirodzene

jarkaa55555

ved ja mam tiez chut na sex stale, ale neviem ci to nieje prehnane, ze sme spolu raz za cas v sukromi aj to musime "sexovat"

veselucka

no a?to je uplne normalne predsa...mate sa radi ste mladi...ja mam na sex chut kazdy den aj dvakrat..bohuzial s priatelom mame na seba malo casu a sme radi ak raz do tyzdna mozme...tak si to vaz no nie?