Moj chlapec si chce vypisovat na nete s inymi dievcatami

Príspevok v téme: Moj chlapec si chce vypisovat na nete s inymi dievcatami
jajaproblem

dnes som prisla k priatelovi a akurat isiel napisat svojmu kamosovi rp...su tam aj starsie spravy a medzi nimi som si precitala, ze : rado daj mi nicky na nejake zeny....ako nehneva ma to zeby si pisal na nete s nejakymi kamaratkami alebo spoluziackami, to je normalka...ale hneva ma to ze si on SAM vyziadaval od neho nejake caje...ja si tiez pisem na nete s chlapcami ale kamaratsky. ale nevyhladavam si sama od seba nejakych chlapov...poradte mi co si mam o tom mysliet...

shakti1

nie je to v poriadku, tvoj priateľ nie je ešte zrelá osobnosť. určite mu to nedovoľ, a môžeš mu aj ukázať,ako to nebude sedieť jemu, keď ty si budeš písať s chlapmi.....

prezývka :)

hej, napis mu pod inym nickom, ale v prvom rade, ak to bude čerstvo zaregistrovany nick, bude mu to podozrive a dalsia vec.. ak mu začnes pisat, GARANTUJEM TI, ze zvedavost ti nedovoli nepýtat sa ho mnoho otazok a ver mi, odpovede na ne nebudu - milujem svoju lasku, chcem len ju..

ale to, ze si vypisuje nie je OK !!!

purblanka

tak ja neviem,dievča ved netráp sa.Ja som so svojím sme uzavreli spoločnú dohodu.Ak sa ľúbime,nebudeme nikomu vypisovať,a budeme sa venovať iba sebe.A neporušili sme to.Je to už skoro rok.