Akne:/

Príspevok v téme: Akne:/
sejfy

Ahojte,som už dosť zufala:( nič ,ale absolutne nič mi nepomaha..mala som od kožnej skinoren a teraz mám zineryt..mám ho už vyše týždna,ale zatiaľ nič...ako dlho trvalo kým vám začal pomaháť?? vyskušala som už asi dosť:( rozne tie kozmetiky,či už z drogerie alebo z lekarne...pijem veeľa voy,zihlavový čaj nestravujem sa zle...prečitala som už asi ceeele forum o akne..všetky témy..a niečo z toho som vyskušala no nič nepomaha..ja už zufala:((
-----------------
Poradňa - Akné - www.zdravie.sk

sejfy

tak ja sa chystam k tej kožnej tak o tri tyždne asi...tak jej poviem na ten zineryt a snáď mi dá niečo lepšie.:)

aurra

fuha zynerit mam uz aj vyse roka a vobec nic mi to nepomaha ako vravis skor zhorsi .. trosku mi pomohla antikoncepcia len tu sommusela potom vysadit lebo som bola chora a tak. lenze nechcem s azbavit akne takymto sposobom lebo ked ju vysadis zas sa ti to vrati preto to chcem na trvalo odstranit..asi pojdem ku koznemu a popytam sa na dake tabletky aleb nieco take. moj ujo mal tazke akne ale fest ze sa mu robili nrmalne diery v kozi. na chrbte mal toho hojne. a potom mu dali volake tabletky davkovalo sa to podla hmotnosti cloveka.. ale strasne ta z toho susilo..pomizlo mu vsetko len mal popraskane pery stale bol smadny suchu pokosku mal a podobne. tak zas d o takych extremov nechcem ist.. no ak na nieco prides tak daj vediet :)

sejfy

aurra

ja tak isto..raz je dobre potom azse hrooza...už soms a spoliehala na ten zineryt...neviem kožná mi vravela,že si ho mám davať 4 tyždne a potom prisť k nej..no zatial nič nevidim..skor,ešte horšie to je..ako dlho si použivala zineryt?

aurra

sejfy

ahoj..ja som na tom presne tak isto najprv skinoren nic ziadne vysledky potom zynerit to uz absolutne nic to ma drazdilo este viac pre ten alkohol .. pomahalo mi solarko dost lenze ide to do penazi a nie je to ani dake zdrave inak som zufala strasne lebo mam akne na celom tele :(

sejfy

skušala som to ano...strašne ma štipala pleť z toho,ale tak vyskušam zase..snáď už sa zlepši...mám totiž aj citlivu pleť a teraz v zime ..mám alergiu an chald aj :(

Ivka23

Skúšala si už drožďovú masku. Dáš si štvrťku kocky droždia pridáš trošku mlieka aby sa ti urobila taká hustejšia kašička a dáš si to na 20 min. na tvár potom umyješ. Môžeš si do toho pridať aj trošku medu. Sama som tomu neverila, že to pomôže lebo som tiež skúšala všetko možné i nemožné, ale už po druhom týždni vidím zlepšenie a poriadne. Inak používala som to tri krát do týždňa.