Odpustili by ste takuto 'neveru' ??? Strasne to boli...

Príspevok v téme: Odpustili by ste takuto 'neveru' ??? Strasne to boli...
eweline12

Spoznala som chlapca,obidvaja sme ukoncili dlhorocne vztahy po nasej prvej spolocnej noci,poznali sme sa asi 5mesiacov a zacali sme sa stretavat po 3.To bolo vo februari.Bolo to velmi komplikovane a ja som nadalej zostala byvat so svojim ex lebo to bolo v zahranici a do odchodu domov zostavali 4mesiace.A taktiez som nechcela byvat s nim,lebo ja nerada veci urychlujem,chcela som tomu dat cas.A mali sme aj nejake problemy,neklapalo nam to ukazkovo,proste povedala som si,az mi dokaze ze ma naozaj lubi,vtedy sa k nemu mozno odstahujem,ale toto ma dorazilo...
Priznal sa mi,ze v maji,proste z toho ze som nechcela hned u neho byvat a travit kazdy den len s nim(co by sa stalo keby sa ku mne spraval vzdy slusne...)isiel navstivit svoju ex.Vraj to bolo po hadke so mnou a este sme neboli celkom ako par spolu (???uz sme spolu spavali?!!!) dal si u nej par drinkov tym padom nemohol soferovat domov a spal u nej.Mohol na gauci,ale neurobil to.Domyslite si scenar.
Proste sa s nou vyspal.Teraz mi tvrdi,ze to bola vsetko moja vina,ze on si myslel ze spavam so svojim ex(pritom som uz spavala na zemi a neskor v obyvacke)a nakoniec z neho vyslo ze si uvedomil ze k nej uz nic neciti.
Strasne som ho znenavidela.Klamal mi 8mesiacov,pre mna je koniec.Chyba mi,ale nedokazem sa cez to preniest.Uz sme predsa spolu spavali a do oci mi tvrdil ze ona je minulost.Pritom este mal jej spravy v mobile,aj valentinsku dokonca,jej fotku v penazenke este mesiac po tom co sa to stalo...je mi z neho na vracanie...Odpustili by ste to???
Vraj by som mu mala odpustit.Ja to asi nedokazem...

doubledog

nemozes byt bez romantiky?
tak potom kde je problem?

ved toto je take romantickeeee
vyspis sa s inym, lebo tvoj vztah ti nefunguje
ten novy sa zas vyspi s byvalou, popri tom aj s tebou
potom ti aj nejake tie kvety donesie
dokonca aj prisaha bola na programe

podla mna priam esencia romantiky

eweline12

Adam ide o to,ze u nas bolo nieco taketo...drzali sme sa za ruky a hovorili si prisaham ze .... A povedal mi,ze on ked prisaha,neklame.Tak sa ma aj spytoval ze ci mam nieco s ex vzdy som prisahala,a verila som mu,on prisahal a klamar,takze...?Na co mu to prisahanie bolo hajzlovi...
RONY presne tak...mas uplnu pravdu.Ale tam neslo len o to,ze to bolo nudne...islo tam o to,ze moj ex mi neprejavoval city.Nehladkal ma po vlasoch,nenosil mi kvety len tak alebo sem tam darcek,...po 4 rokoch sa prestal zaujimat,bol to velmi dobry clovek,ale ja nemozem byt bez romantiky...
Mozno by sa casom napravil,preto som napisala ze je mi luto,ale zasa...cakala som 2 roky...

rony26

ja by som si aj tipol, ze preco sa rozisla s EX...podla mna to bol jeden z tych dobrakov co by jej zniesol modre z neba, no boli spolu uz dlho, zacalo to byt nudne a tak hor sa za niecim dobrodruznejsim...no a vyprava za dobrodruzstvom priniesla nasledujuci vysledok: "Teraz je mi dokonca luto,ze som opustila dobreho priatela ktory ma nikdy nepodviedol pre takeho 'idiota'" koniec citatu
je to len uvaha, takze ak sa mylim nech mi je odpustene...

AdamKrt

Prekerna situacia. Zda sa, ze ten priatel je poriadne cislo... :(

Lenze, kto by si nemyslel, ze ak byvas u svojho EX, ze spolu nic nemate. To by napadlo asi kazdeho chlapa. Podorzrenie, ze nieco spolu mate...

A naco si sa rozchadzala vlastne so svojim EX ???

eweline12

On to odovodnil tym,ze este sme spolu poriadne nechodili..hlavne ze spavat so mnou mohol... akoby sa mi chcel pomstit za to,ze nerobim,to co od chce,ze hned neskacem ako on piska...a to ma 26rokov...

HSSHSS tvoj prispevok ma prinutil sa zamysliet...sice som sa kvoli nemu rozisla s priatelom,ale citila som sa ako keby k tomu donutena... neviem to opisat... a teraz po roku akoby tie city tak ochladli,neviem si to vysvetlit...
Teraz je mi dokonca luto,ze som opustila dobreho priatela ktory ma nikdy nepodviedol pre takeho 'idiota' co si potreboval akoze ujasnit city...
a chyba mi citit sa milovana,prave to je to... ze teraz som uplne sama,stratila som vsetko...
On mi ani tak nechyba ako clovek... po tomto co mi spravil a klamal mi do oci,ze sa jej ani nedotkol...hajzel.
A este mi aj povie,ze za to,ze som bola nanho zla a nebyvala som s nim...
Strasne mi chyba ten pocit byt zamilovana... :( on to asi vsetko vo mne zabil...

hsshhs

ahoj, no problem je v tom ze 5rokov si bola na niekoho naviazana a ked ten priatel odisiel, v resp. ste sa rozisli tak si potrebovala mat ten pocit ze mas niekoho po svojom boku,, co si aj nasla, ale zrejme nie toho praveho,, mas dve mopznosti odpstit mu, lebo alkohol robi svoje, alebo si premysliet ci ho naozaj milujes alebo si bola snim len kvoli tomu pocitu mat niekoho, kto ta chrani miluje atd. pokial je to druhy pripad, tak ti odporucam nechat ho, a zostat nejaky cas sama,,,, vtedy prides na to co chces,, cas sa neda vratit ale myslim ze by ti nic neuslo.

Moja kamaratka je na tom tak isto, ale myslim stym pocitom, mat niekoho, ona ked prisla o chlapca tak sa dala dokopy s takym debilom ze tonikto nechapal, a potom hned ako sa snim rozisla si nasla o cca 14rokov starsieho, ktory sa vraj tiez rozisiel prave s priatelkou. nakoniec chodili spolu pol roka ked otehotnela, a az vtedy ju predstavil svojim rodicom, a ona vtedy zistila ze ked sa dala snim dokopy, tak ten jej priatel este 4mesiace chodil zo svojou kvazi byvalou,,, a vraj len zato lebo nevedel ako su na tom oni dvaja, teda kamoska a on,,,debil na en-tu,,,,tak a tento pripad by som neodpustila, ale oni su stale spolu,,,,a kamoska potratila,,,, atd atd, stoja mi z nj vlasy dupkom ak mam pravdu poveda,, no ale este k tebe,,,,,
Pretried si v hlave psetky pre a proti ked sa snim rozides a ked snim zostane, podla mna ma kazdy pravo na druhu sancu ale pokial ho nemilujes a vsetko je to len pre ten pocit,,vyssie uvedeny, tak sa snim rozid, lebo inak by si banovala a on tiez, bol by to strateny, alebo zabity cas.
Tak vela stastia

esty

ak po hádke odchádza k svojej ex, tak asi v nej prechovával nejaké city, dokonca sa spolu vyspali. Asi lepšie urobíš, ak to ukončíš...aj tak by tam bola narušená dôvera.To nieje , že jej dal pusu...ale spali spolu...a ešte si po tomto uvedomil, že už k nej nič necíti. Asi neskoro, preňho. Keď niekto miluje tak nepodvádza.