90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..

Príspevok v téme: 90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..
Sesi

Caute bambulky..Nechce sa k vam neaka ku mne pridat??Od pondelka zacinam..Viacerim nam to pojde lepsie..Ja som tuto dietku uz drzala z babami z tohto fora.vydrzala som viac ako 2 tyzdne..dala som dole 4Kg..ale potom prisli narodeniny a torta a tak ved chapete ma..takze ak mate niektora zaujem sa pridat..tak smelo mi napiste..budem len rada..uz sa na vas tesim.Inac mam 18 rokov
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

M.P.

denz nebuď zlý :) nie každému sa to podarí na prvý krát. ani mne nie. a potom raz príde moment, keď si povieš: "teraz, alebo nikdy" a zatneš sa. a tiež veľa ľudí to vzdá, keď nevidí výsledky, respektíve nevidí výsledky okamžite. takže kvetinky tlieskam, že makáš ďalej aj keď to nejde tak ako si predstavuješ.

denz, ten link na ten pangamín - pivovarské kvasnice čo si mi dal, nepriberá sa z nich náhodou? mám silný dojem, že áno :)

liuskaa, Vianočka kde ste? :)

lDenzl

M.P.-to bude asi tym,ze im chyba pevna vola a vzdali to.
Ony sa ozvu opat o par tyzdnov v inej teme.
Aspon taku mam skusenost mam tu na fore.

M.P.

kvetinky podľa mňa nespomalilo, ved inak by si priberala. a daj si ozaj pokoj s tým športom :) aspoň každý druhý deň.

kvetinky

MP
to je super že ti to pomáha..ja fakt nemôžem si ju chváliť ani nič,keďže mne to jedine metabolismus spomalilo a nič sa nedeje..a to som na korčuliach spotená ako blázon..
ja dnes mam škroby tie škroby ale soju dnes..nechce sa mi asi,lebo je teplúčko a ona ma vždy dosť zasýti a idem na celý deň na korčule.takže niečo iné vymyslím.
fakt ma zaujíma kde zmizli holky?

M.P.

ahoj kvetinky :) ja som dnes mala volské oká s paradajkovou omáčkou a reďkovkou. pôvodne som chcela špenát, ale tá paradajková omáčka je rýchlejšia :)

a zajtra plánujem buď sóju, alebo ryžu s kukuricou a šampiňónovoparadajkovou omáčkou :) mňamky

a ešte mám zásoby ananásu, tak ten bude na raňajky.

nič si nerob z prehreškov, v poslednej dobe to aj ja nejako flákam, napr. v UH deň som mala nie kocku čokolády ale asi 9 kociek a dnes som si nedala pečivo na obed ale na večeru, ja trúba, ale to len tak kúsoček a včera na vitamíny to som už písala ako som sa ulakomila na tú fašírku. ale chudnem aj tak a vždy večer behám/prechádzam sa, takže ani nemám nejaké extra výčitky. skôr ma trápia blížiace sa štátnice. ale tiež by som sa už mohla znormalizovať a vrátiť sa k bezchybnej disciplíne. zas ale nedá sa vždy šlapať na 100%, občas musíš dať telu čo si pýta, aby zas disciplinovane šlapalo ďalej. každopádne už teraz viem, že mne začína metabolizmus fungovať ako má, lebo aj keď zjem niečo čo nemám, spáli to a chudnem. na 90dňovku nedám dopustiť!

kvetinky

MP
no dnes som mala kuracie prsia na spôsob paprikáš..a zeleninový šalát..mam dostať menzes takže dnes som si dala horku čokoladu,chleba s džemom!uplne na nervy som!
večer dve hodiny korčule..a zajtra na škroby to vidím asi na ryžu.zachutila mi normálne iba taká suchá ochutená:)
čo ty

M.P.

no vidíš kvetinky, aj my ti to stále tvrdíme, že treba zvolniť. orbitrek vymeň za niečo nenáročné, aj prechádzky budú stačiť a sem tam zopár brušákov :) váha stále nič?

kvetinky

ahojky MP
súhlasím, voda nemá význam..vieš čo,viacerí mi povedali,ak chcem schudnúť,mám prestať denno denne cvičiť hodinu na orbitreku,ktorý aj tvorí svalstvo..takže ja potrebujem aby mi tak trochu "ochablo",takže orbitrek je pod handrou doslova teraz na 2týždne na skúšku.tak či tak sa nič nemení či cvičím či nie...
korčulujem a to je lepšie určite..

inak kde ste ostatné?