Kučery sem! :)

gabgab

ja tiez po umyti musim na vlasy nieco dat, ak nechcem mat "metlu"
v minulosti som zvykla pouzit rozprasovac od glisskur na vlhke,
teraz uz asi polroka pouzivan tuziaci gel od Henna, kedze farbim hennou a davam pozor aj na sampony bez chemie, vtieram ho zlahka do vlhkych vlasov- nie vela
obcas si vtieram od koncekov trocha kokosoveho oleja - tiez do vlhkych, pozor- neprehnat to

no a ako spominate, nerozcesavat, ak aj zlahka rozcesem, rozprasovacom zvlhcim, nech dostanu svoj tvar

suzetka

Ja používam tužidlo na kučeravé vlasy od lybaru a potom ešte na suché vlasy dám trochu gélu. Pekne to zvýrazní kučery. No a samozrejme balzamy, gliss kur alebo shaumu. Keď ma napadne tak aj masku. Ale je to presne ako píšete, po umytí super, druhý deň o.k, potom už len do copa :) A darika umývať čo najmenej.

ewusha

Ahoj... no ja mám veľmi kučeravé vlasy.. a každý mi ich závidí!! :) .. davaj si kondicioner raz do tyzdna masku.. aj moje vlasy sú dosť suché ale už som sa s tým zmierila vyskúšala som už kadečo.. hlavne si ich nerozčesávaj.. a neumývaj každý deň .. tak zmývaš aj vitamíny a na kučerách nieje až tak skoro vidno že su mastne.. kup si nejake tužidlo na kučeravé vlasy a s tý si ich skús upraviť :) veľa šťastia!!