The sims 2

barbora521

no ja som urcite neni zavisla. len tomu presne vsetkemu nechapem.
a este by ma zaujimalo, ci mozem moju volnu hru, v ktorej mam dvoch simikov presunut do ineho prostredia - teda nejakej inej bytovej stvrte.

a este nechapem tomu,ze nemam nejaky velky dom a ked kupim nejaku vec, tak uz mi tam zacne nieco horiet.

m3

Ja som to hral tiež a ak mám povedať pravdu, tak The Sims 3 je najlepšia hra akú som hral. Smutné však je, že som sa na nej stal okamžite závislý, pretože som svojmu simikovi dal všetky vlastnosti a záujmy aké mám ja a v hre som si plnil svoje sny. Už to nehrám, treba byť v realite. Aj keď pravdu povediac lepšie mi bolo v tom virtuálnom svete ale teraz to chvalabohu považujem za stratu času. Ale pokiaľ sa na tom nestanete závislý a nebudete existovať pre ten vymyslený svet, do ktorého som ja tak rychlo vpadol, tak príjemnú zábavu. :)

barbora521

mozete mi prosim vas pomoct? mam sims 2 na playstation a je po anglicky. dost vela veci tam nerozumiem a vreckovy slovnik nie vzdy zabera.
napriklad, ked mam najst poklad zakopany a pise mi tam nieco o kovovom detektore. ako mam na to ist?

alebo woohoo with sims- to je ako kamosenie ci co?

alebo ked mam s nimi zazit nejake dobrodruzstvo? to sa ako robi?

dakujem za vase rady a tipy :))

lost

Ach jaj, aj na tejto hre som vyrastal :))

Keby bol cas, tak by som to zahral znovu a znovu, ale nie je uz nahodou Sims 3, nie je lepsia ? Chcelo by to poriadny simulator zivota :D