starostlivost muzov o zovnajsok

Príspevok v téme: starostlivost muzov o zovnajsok
jarkaaaaaaaa

ked som zacala chodit so svojim priatelom tak bol kazdy den pekne navonany, oholeny,.. proste pekne vonavy.. velmi sa mi to pacilo, no preslo ho to asi tak po mesiaci. nehovorim ze smrdi, to v ziadnom pripde, ale proste neraz sa stane, ze sa stretneme a on ma na tvari vyrazne strnisko, vobec nechodi tak navonany ako predtym, da si tak maximalne deodorant. preco sa muzi takto spravaju? chapem ze nie vzdy ma nato cas, alebo naladu, no dajme tomu.. ale nepamatam si kedy tak navonavkovany prisiel.. ved zena je vzdy upravena, preco nemoze byt aj muz castejsie takyto..

maliina

uhlie, dobra vila dobre napisala ze ore stewardky, pracovnicky v bankach atd atd je to "pracovny odev". Tak isto ako k obleku musis mat oblekove topanky a nie tenisky, sandale atd.. Nieco si o tom nastuduj. Inac podobny zvuk vydavaju aj panske oblekove topanky, ale ludom tieto veci nevadia.

uhlie

Dobra vila,

takych miest je vela: kancelarie, banky... Ta celkom lutujem, ked poznas len tenisky, slapky a topanky na podpatkoch. Obchody predavaju to, co ludia kupuju. Some este nevidel, ze by nejaka firma vyzadovala od yien, aby nosili topanky na podpatkoch. Mozno tak modelky.

dobra vila

uhlie, tak to egoizmus urcite nie je, preboha, to uz o com rozpravas? Od zeny aj spolocnost vyzaduje, aby nosila take topanky. Ved si pozri "pracovnu obuv" v bankach, stewardeskach, uradoch a pod. Vies si predstavit zenu v banke v teniskach? Alebo stewardessku v slapkach? LOL. Este aj niektore nizke topanky klopkaju, pretoze su tak robene. Uz aj balerinky podaktore su vyvysene. Takze s tymto uplne nesuhlasim, dovol, aby som sa zasmiala.
Ked ti z 50tich tovarov 40 ponuknu klopkave, tak o akom egozme hovorime? a komu by uz vadilo klopkanie? To chces povedat, ze ked ides po rusnom meste, tak presne to klopaknie ta vyrusuje? Ukaz mi miesto, kde je hrobove ticho vsade nakol a narusa ho iba klopkanie topanok nejakej slecny.

uhlie

Tak bavili sme sa o egoizme. Tak ked zena klopka s topankami a nezaujima ju, ci to niekomu vadi, tak je rovnako egoisticka. Prevonaneho muza som este ani nestretol. Zato zeny take stretavam kazdy den.

dobra vila

uhlie, ja som pocula :D. Nie zriedkavo vidavam chalana klopkat s topankami... nie s babskymi opatkovymi, samozrejme, ale take tie s vyvysenym opatkom, ci uz poltopanky, alebo nejake cizmicky. A vypada to super. Myslim, ze klopkanie nerusi nikoho. Ved toto, co si teraz napisal, sa tyka kazdej zeny, pretoze kazda z nas nosi sem-tam opatkove topanky, tu sa nejedna o narusanie, ci prehananie atd, to si uz riadne odbocil. Ked ta rusi klopkanie topanok, daj si stupliky do usi:D.

maliina

uhlie, tyrala ta matka, babka? podviedla ta zena/to nie v zlom, ale proste nieco za tym byt musi/? lebo zdravych jedincov nemoze rusit klopkanie zenskych topanok. A poviem ti, ze ja ked pridem do miestnosti/skola, praca, bar, restauracia/ tak uz dlho predlho som nezazila to, co opisujes. Moje zname su decentne prijemne navonane. Inac zazila som aj muzov navonachych Farenhaitom/Ch. Dior/ co je silne korenista vona, ktori to s davkovanim parfumu prehnali tak, ze sa nedalo sediet pri nich.

uhlie

malina,

zaujimave, ze vzdy ked som prisiel k niekomu na navstevu, takkupelne bola plna zenskych parfemov a nie muzskych. Myslis, ze to bolo preto, ze ich zeny minaju rovnako, ako muzi? Alebo si pocula uz niekedy klopkat muza s podpatkami tak, ze to rusilo vsetkych v okoli 20 metrov?

dobra vila

suhlasim uhlie, niektore zeny chodia tak naparfemovane, ze ich citim aj ked stoja 5 metrov odo mna. Tak dakujem pekne, ked si taka prisadne ku mne do busu, udusim sa. Chlapi sa mozno az tak neparfemuju a baby to zas niektore vazne prehanaju. Ved to je rovnako hnusne, ked je baba preparfemovana, fuj.
Decentne sa treba striekat, vazene, aby ste mali prijemnu vonu, ktoru zacitia chlapi bezprostredne pri vas a nie tak, ze si date bud polku parfemu na seba, alebo taky silny-sladky (horsi pripad), ze mi to este aj oci stipe :-/