pharmatex

Michala11111

no to bolo tak že ked som nemala plodné dni teda nejaké dva dni do menštruácie tak asi raz sa do mna urobil samozrejme mala som aj ten pharmatex, lebo som čítala že pár dní pred krámamy je skoro nulová šanca na otehotnenie a stým pharmatexom už duplom. Ale väčšinou sme to robili tak, že ked som mala plodné dni tak to bolo s pharmatexom a ked som nemala plodné dni tak bez neho s tým že sa do mna vôbec neurobil

mel6662

a môže sa kombinovať s kondomom napriklad jahodovym alebo niečo také???nezničí ten lubrikant účinnosť??

niekto

idealne uzivanie sa mysli ked dodrzis vsetko co je v letaku cize ano moze sa doteba spravit

ja pharmatex zvyknem kombinovat nie preto ze by som mu neveril ale umna dieta neprichadza do uvahy a potrat uz vobec

niekto

idealne uzivanie sa mysli ked dodrzis vsetko co je v letaku cize ano moze sa doteba spravit

ja pharmatex zvyknem kombinovat nie preto ze by som mu neveril ale umna dieta neprichadza do uvahy a potrat uz vobec

mel6662

Michala11111.....potešila si ma, aj ja som veľmi opatrná v takýchto veciach.No takže si myslim,že sa nič stať nemôže.On sa nikdy nespraví do mňa..a pharmatex sa mi inak dosť pozdáva, môj priateľ kondómy nemôže, a keď je to také účinné tak som rada..:)

Michala11111

ahoj ved som ti písala ja a ja som ho používala. No podla mna je tá ochrana dobrá na to aby sa do teba normálne urobil a nemalo by sa nič stať. Ale úprimne ti poviem ja som veľmi opatrnný človek a tak sa priatel hlavne počas mojich plodných dní neurobil do mna, bála som sa totiž. A čo sa týka tých kvapôčok lásky to je úplne v pohode. My sme to používali asi rok a nič sa nestalo

mel6662

Potrebovala by som niekoho kto používal pharmatex.Alebo noo možno to bude znieť hlupo ale nie veľmi rozumiem ako je myslena ta úspešnosť pri idealnom používaní.Je to brané tak, že keď sa do teba priateľ spraví?Ak tomu rozumiem dobre tak potom ak ho pred vyvrcholením veberie ne,ôže sa nič stať, to male množstvo spermii, ktoré sa nachádzajú v kvapôčkach lásky predsa pharmatex urcite zniči.Pls odpíšte niekto

niekto

krem ma vyhodu ze netreba cakat ale treba naplnit aplikator je ho viac a viac vyteka

ucinkuje tusim 8 hodin ( je to v letaku)

pri cipkoch treba 5 minut cakat kym sa rozpusti vyteka menej ale je aromatickejsi ( nezapacha len ho je citit)
ucinkuje tusim 5 hodin ( letak )

ucinnostoou by mali byt rovnake
pri idealnom uzivani otehotnie za rok 7/1000
(pre porovnanie hak 1/1000)

velka vyhod oboch je lubrikacia ( kto maze ten jede ;-) ) nema dobru chut takze oral skor pred aplikaciou

www.sexus.cz