pomozteeeee prosiiim

lucia 33

viem ze to znie strasne ale tvoj ptiatel odchadza len na 2 mesiace,no ten moj mi odchadza pravidelne na 2,3, alebo dokonca 6 mesiacov.a to este nehovorim o tom ,ze je vojak a ked je na nejakej misii tak kazdy den zomieram od strachu ci je vporiadku a nazive...Ale napriek vsetkemu ho velmi milujem a zivot bez neho si neviem predstavit! ale poradim ti nieco,nerataj dni lebo pojdu o to pomalsie,vlastna skusenost...No pozitivom su navraty,ak sa mate uprimne radi este viac vas to zblizi a pochopite ake vzacne su vase spolocne chvile a na druhej strane pri cakani nanho si uvedomis na akych malichernostiach ste sa dokazali hadat. ak to zvladnete vas vztah bude prekvitat!!!!!

joja2

pre aliku: no ved to si aj ja myslím, že je asi najhoršie to obdobie pred odchodom.. on sa tiež chce rozlučiť doma a nie pred cudzími.. že to bude ete horšie.. ja si asi očká vyplačem.. fnuk.. a ved to musí rýchlo prejsť tie 4 mesiace, ale aj tak je to hrozné.. a mňa ete čakajú matury a tak.. najhoršie je to, že ked mi bude ťažko, tak tu už nebude.. nebudem mať kde ujsť.. no ako hovoríš, musím sa zaťať a vydržať.. a tebe držkám palce.. aj tebe to rýchlo zbehne.. šak aj tento rok rýchlo zbehol.. ja len budem stale myslieť na ten deň, ked sa znovu stretneme.. ty nie?? to bude isto nádherné..

lencok

adusa, len sa netrap, mne odisiel chalan ked som mal 18, skoro na dva rokz do zahranicia...bolo to strasne, velmi som si psychicky ublizila. Takze hlavne sa netrap, lebo by sa ti to mohlo vypomstit. zatial si najdi ine zaujmy,a mysli na to ako bude dobre. Hovorim z vlastne skusenosti, keby som mohla vratit cas, urcite sa nebudem trapit, skoda kazdeho dna. Dnes to uz viem. Takze hlavku hore.

alika

ak ta to potesi, tak paradoxne bolo pre mna ovela horsie to cakanie na odchod, ako to obdobie potom...lebo aj ja som sa hlavne hrozne bala toho lucenia...potom to samozrejme tiez nie je prechadzka ruzovou zahradou..ale clovek musi chodit do prace, aj kamosky mi pomahaju a tahaju ma von...jasne ze pridu stale chvile, ked mi je zle ked si pomyslim, ze je este len februar...a on pride az jan. 2008...ale co sa da robit..musis zatat zuby a prejst si tym...

alika

no vies ja som vedela ze odide od augusta, asi mesiac a pol pred odchodom to bolo desne... Vianoce a silvester vies si predstavit...stale som si predstavovala tu chvilu lucenia, ake to bude...ked uz pre neho prislo auto nechcela som vela plakat, lebo som vedela, ze on by sa kvoli mne este viac trapil...ale samozrejme ze som to nezvladla a plakala,ale ziadny hystericky zachvat, neodporucam ist sa lucit na letisko alebo stanicu...je to zbytocne predlzovanie

joja2

pre aliku: ale ako si zniesla ten den odchodu?? ja sa ho strasne bojim!!! asi zosaliem.. bože, to máš hrozné až na rok.. čítala som tvoju tému.. rok by som asi nezniesla.. to musite byt riadne silní..

alika

moj priatel odisiel na zaciatku jan. na rok do sudanu...takze bud rada, ze ten tvoj iba na dva mesiace... neboj 2 mesiace prejdu rychlo...najhorsia je ta doba pred odchodom...aspon pre mna to bolo tazsie cakat na den ked odisiel, ked ratas dni, potom hodiny a potom posledne minuty...