Žlté zuby

Slachva

Patta: aha a teraz by som kludne mohla napisat, ze ty si tu robis reklamu na svoje pasiky...tvoji neviem aky kamarati ich pouzivali, pouzivala si ich aj ty a iba tie ti pomahali...ziadne ine produkty proste nie su ucinne iba tvoje pasiky...ja hovorim pravdu, vyskusala som ich a nebolo to nic ze "wau"...povedala som si svoj nazor a za tym si stojim...

Patta

Slachva - ukaz prosim ta kde sa nachadza tvoja negativna recenzia medzi recenziami overenych zakaznikov pre tie pasiky. Pretoze ak neukazes, tak len kecáš a si anonymny záškodník, vsakze? Tie pasiky si nikdy nemala, je to tak? :) Poznam ich, pouzivala som, kopec znamych ich malo, este som nepocula, zeby niekomu nezaucinkovali. Ked raz ten produkt funguje, tak proste funguje. A nie je to tak, ze niekomu ano, inemu nie, ale vsetkym ano. Staci pozriet tie recenzie.
Su tam stovky overenych zakaznikov, ktori su s pasikmi spokojni. Na svete su ich miliony, kedze je to overeny produkt a na trhu nie je prvy rok, ale myslim ze uz nejakych 16 rokov. Takze taketo anonymne diskusne prispevky su uplne ale uplne bezpredmetne a na 99,9% su KLAMLIVE...

Patta

Linda703 aj Suzanell - typicke prispevky marketingoveho tímu White Look :) toto pisete vsade, stylom, ze to nestoji vela a ze predsa to niekomu pomoct moze. NIE, nemoze! Je to obycajna zubna pasta. Zubna pasta zuby este nikomu nevybielila a uz vobec nie taka ako je ta w...e L...k ako to ty bodkujes, aby sa akoze nepovedalo ze robis reklamu :D...nema v zlozeni NIC co by zuby bielilo. A zbytocne sem budes pisat, ze ti to akozeee poradil tvoj svagor hygienik a bla bla...svagor, sestra, kamoska, to su vsetko typicke prispevky predajcov...typicke samopochvaly a samoodporucania... realita je ale niekde inde a realne vysledky s white lookom su zial nulove.

mamulienkamonca

presne ako si napisala @mimia..je ich malo a tym padom vedia ze si mozu dovolit dat aj taketo ceny..ja stale hovorim ze lutujem ze som nesla za zubarku..by som bola teraz uz bohata:D :D..ale dost bolo prazdnych slov..aby som ti aj poradila tak ti idem napisat ze som vyskusala white look system..skus si kludne poprecitavat este nejake recenzie..ja som to akosi predtym vobec neriesila..chcela som nieco skusit a toto mi prve padlo do oka tak som isla do toho a v pohode to dopadlo..nebanujem zatial..

Slachva

Linda789: zaujimave,ze asi pred mesiacom som sa na tie pasiky dala ukecat a skusala som ich ale mne vobec nevybielili zuby...nechapala som preco ale uz som si povedala,ze nikdy viac...pre mna toto boli zbytocne vyhodene peniaze...teraz sa odhodlavam,ci vyskusam nejaky iny lacnejsi produkt alebo este budem chvilku sestrit a pojdem na nejake bielenie laserom...

Mimia

mamulienkamonca:...tak vieš na jednej strane sa im ani nečudujem, celkovo zubárov je málo a tie veci sú dosť drahé a preto aj za jednotlivé takéto vyšetrenia si veľa pýtajú...ale niektorí majú až prehnané ceny, to kvitujem...mohla by si mi napísať, ktorý si ty vyskúšala?...kukla by som ešte na nete nejaké hodnotenia a snáď sa už potom rozhodnem pre nejaký, ktorý vyskúšam...

Linda789

Lacne produkty nefunguju, bielenie u zubara je drahe a u niektorych ludi nemusi ani zaucinkovat. Porazilo by ma keby som to absolvovala, vyhodila stovky eur a efekt nikde...funguju napriklad pasiky crest z usa a daju sa zohnat aj u nas. Recenzie si popozeraj na heureke, tam ich mozu davat len overeni zakaznici a nie anonymovia: -odkaz odstránený-

mamulienkamonca

to sa ti vobec necudujem @mimia ze ti je vela dat tolko penazi len za zuby..pri tomto aj moja penazenka vzdy zaplakala a to boli len ukony ktore som nevyhnutne potrebovala..ziadne bielenie ani cistenie..zubari nevedia co maju za toto pytat..ale nastastie su aj tie lacnejsie produkty ktore niektorym ludom pomozu..a ja som tiez patrila k nim..lebo jeden som vyskusala a malicke vysledky som zbadala..s mojich skusenosti by som ti poradila ze skus aj lacnejsie a potom ked to nepomoze tak si priplat za nieco odbornejsie ak teda na to budes mat..

Mimia

ďakujem vám čo ste mi napísali..@masrada k dentálne hygieničke chodím raz do roka a myslela som, že to stačí..dva krát mi príde zbytočne ale tak teda vyskúšam aj to a uvidím či budú nejaké lepšie výsledky..čo sa týka tej coly a kávy, tak colu vôbec nepijem a kávu len jednu do dňa..v tom nevidím až taký problém..ja sa už trošku obávam, či to nemám chronické, alebo ako to nazvať...šetriť peniaze som trochu aj začala ale aj tak mi je to strašne veľa dať niekoľko stoviek len za vybielenie zubov..tie lacnejšie produkty nikomu vôbec nepomohli?

malyte

Systém na bielenie zubov- -odkaz odstránený- je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.