Žlté zuby

Adusik90

skus si ich dat proste vybielit, viem ze to nieje lacne ,ale ak mozes tak si proste pomaly daj nejake korunky dokopy a pototm vybielit, a ked uz budu vybielene tak sa o nich len pravidelne staraj ... aj ja som fajciarka, a viem co mas namysli.. ale bieliace pasty , sody vselijake , bieliace pera, pasiky ,..nepomaha to skusala som z vsetko ... a tak som to dala vybielit a pootm je to uz dobre

Mimia

v tomto by ste aj mne mohli poradiť..umývam si zuby tri až štyri krát denne..pripadám si už niekedy ako z inej dimenzie, lebo podľa mňa si väčšina ľudí umýva iba tak dva krát..a najhoršie je, že mám stále pocit že moje zuby nie sú pekné a že sú zažltnuté..poraďte nejakú účinnú metódu ale zase nie takú, za ktorú budem musieť platiť stovky eúr..na to proste nemám:/:/..vďaka

Linda703

=Bibis1-aha ten ides, tak som zvedava co budes potom hovorit. Daj vediet. Fuha taketo odhodlanie. To ti budem drzat palce lebo ja som sa taktiez snazila obmedzit kavu ale vydrzala som najdlhsie den. A aj v ten den ma priserne bolela hlava, bolo to nieco strasne:/:/ Odvtedy som si povedala, ze sa kavy jednoducho neviem vzdat

Bibis1

@Linda703 rozhodla som sa a teda aj som si kupila na skusku ten white look a uvidim ake budu vysledky. Hej to je jasne. Ved ja som zvyknuta pit dva krat za den kavu ale teraz na tych 10 dni by som to chcela obmedzit len uvidim ci budem schopna bez kavy sa rano postavit z postele. Lebo doteraz som fungovala tak, ze hned ako som vstala som si isla uvarit kavu. No uvidim ako to bude

Linda703

=Bibis1-a najlacnejsi bol ktory? Ktory ides prvy skusat? To som fakt zvedava co mi potom napises, ci ti ten lacny produkt vybielil zuby alebo nie. Je jasne, ze to zalezi aj od toho a aj od inych faktorov. Aj napriklad od toho, ci pijes kavu, fajcis, pijes casu, jes vela cokolad atd. Ved daj potom vediet

Bibis1

@Linda703 dakujem aj tebe aj vsetkym ostatnym za rady. Pozerala som si cenove relacie spominanych produktov a vybrala som si ten najlacnejsi. Zacnem tak a uvidim postupne ci nejaky bude mat aj pozitivny vysledok. Je pravda aj to, co napisala emilia, ze niekomu nemusi vybielit a druhemu moze. Zalezi aj od chrupu kazdeho cloveka. Tak vyskusam a potom budem mudrejsie:-)

Linda703

=Bibis1-asi zbytocne by si ho kupovala. A pozri, dalsi ti tu napisal nejake pasiky. S nimi nemam ziadnu skusenost, tak to ti neviem povedat ci su dobre alebo nie. Ale mozem ti spomenut este system w.... look (tiez to takto radsej vybodkujem, aby to nepokladali za reklamu). Ten sme doma skusali, aj ja aj sestra a nejake vysledky sa dostavili. No rozhodnutie je uz na tebe. Vyskusaj niektori a uvidis ako bude tebe pasovat