Atkinsonova dieta?

Cifrafree

Ranajky: caprese, teda moozarella, cheryy paradajky, bazalka, olivovy olej, soľ

Desiata: vajicko na tvrdo s platkami syru a čerstvou uhorkou k tomu čierny čaj s troškou meda a citronu

Obed: -polievka: zeleninový vývar s cesnakom a rozstrepanym vajickom,
-pecene kuracie kridielka k tomu šálat: ladový šalat, rukola, paradajky, uhorka, cervena, paprika, olivovy olej, koreniny,
Na pitie šumivé C-cko, alebo multivitamin

Olovrant/Vecera: jahody s medom, neochuteny ovocný caj

Kedže ja uz po 6 večinou nejem tak zhrnam na olovrant teda veceru len nieco male uz pod zub okolo 5-tej hodiny:)

Cifrafree

Myslím, že človek schudne tak ci tak uz len ak obmedzi to pečivo, ktore dáva na vahe asi najviac a na obed si neda troj chodove menu s 250g palacinky s nutelou a neviem cim. Nemyslim ze dako zavazi na vahe ked si da clovek namiesto zelenej papriky cervenu, lebo ta obsahuje menej neviem coho podla Atkinsona, som zastanca toho jest všetko, mat pestru stravu, ale s mierou a s rozumom a so zdravím pohybom :)

fialka666

Auruska,
tu je nejaky priklad jedalnicka tejto diety. Mnozstvo si treba uprvit podla svojich potrieb.
R: mrkvova stava, prazenica s koprom a lososom, caj alebo kava
D: mrkva, brokolica a karfiol, syrova omacka
Ob: hovadzia polievka s kukuricou, salat, zmes orechov
Ol: spizy s kuracieho masa
V: dusene kuracie, ruzickovy kel, spenat so smotanou
...a pit dostatocne mnozstvo vody, aby sa zbytocne nezatazovali oblicky...

Auruska

uviedli by ste niekto prosim vas dobry jedalnicek na ta tuto dietu?lebo tie co som nasla mi nevyhovuju kedže chodim do skoly. dakujem

distribuce

Ahojte dievčatá , slečny a milé staršie dámy . Chcete schudnúť bez trápenia sa ? Napíšte mi kedykoľvek na email , lebo nemám čas tu vypisovať litánie. Zatiaľ sa majte pekne a veľa úspechov v zhadzovaní kíl :DD

fialka666

Ja chudnem uz od decembra...zatial 1,2kg tuku dole(zistene pristrojom), ale u mna je to trochu komplikovanejsie.
Ako dieta som prekonala vaznu chorobu a nasledna liecba mala aj priberci efekt (vsetko do tuku) ale v tedy sa nedalo inac...Dokonca este aj obvodacka ma doteraz upozornuje, ze nesmiem dietovat...len mi nevie konkretne vysvetlit preco. Tak som sa koncom minuleho roku "nastvala" a vyhladala som lekarku pracujucu v oblasti zdravej vyzivy...prediskutovali sme situaciu, nastavili urcite kriteria - a ono to ide a bez problemov...hlavne, ze ma pred nimi vzdy vsetci varovali...

ZUZU2222

Fialka.. dakujem :) veru som aj trochu hladna ale to je take normalne. mne sa zase pači že mas vela pohybu lebo ja som dost leniva :D ale dufam že sa mi takto podari schudnut dakych 6kilo. a prijem si nechcem znizit lebo potom pridu navaly jedla ..kedysi som to tak roobila ale to som bola hlupa.. a ty tiež chudnueš či ako?

fialka666

Obdivujem ta ZUZU...ja by som bola po takomto jedalnicku asi hladna...je to mozno aj tym, ze ja mam denne vela pohybu...
Len si daj pozor, aby si si velmi neznizila energeticky prijem a telo bude ukladat vsetko, co zjes...