odpovie mi niekto na pár otázok?

Príspevok v téme: odpovie mi niekto na pár otázok?
mirinda86

Ahojte, píšem diplomovú prácu na tému psychosociálne dopady porúch príjmu potravy a preto sa na Vás obraciam s prosbou, či by niektorá z Vás nebola ochotná odpovedať mi anonymne na pár otázok a tým mi pomôcť získať potrebné údaje. Vopred ďakujem a v prípade záujmu a ochoty ma kontaktujte na miroslava.ballova@gmail.com.

mirinda86

Máš pravdu, chalan sa skôr otočí za štíhlou kočkou, ako tou, čo je "priemerná". Ako píšeš, že sa ti nedarilo v podstate nič dokončiť, darilo sa ti plniť každodenné povinnosti v škole?

LUCI56411

DIDI a mozesm sa ta esete spytat ze z kolkych KG si zacala chudnut?? ja som z 58 na 48 pri vyske 166cm...to asi preto som ju stratila

DIDI22

MOžno aj áno. Ale chalanom sa vždy pačia štihle baby.A možno som nezvladala vzťahy , lebo mi narušali môj režim. Nebola som schopna nič v podstate dokončiť. Vždy to bolo z mojej strany kto ukončil vzťah a nevedela som to vysvetliť ako a prečo už toho chalana nechcem.

DIDI22

Spočiatku to bolo iba cvičenim, ale potom som vynechavala najprv ranajky a potom aj neskôr večere. Dosiahla som tym vlastne že sa stiahnul žaludok. A aj v lekarni som si kupila raz tabletky na chudnutie. Ale tie som moc nebrala , myslilm si že tabletky na chudnutie nemaju žiaden učinok.Je to len reklamny ťah. Skôr som len vynechavala tu stravu.Vlastne som vynechavala všetky živivny, ktore by malo telo brať a nie si to odopierať. Dnes to už viem A myslim si že by som sa už do takeho stavu nedostala. I ked teraz važim 50 kg. Ale citim sa v pohode. Myslim si že to je normalna vaha.

DIDI22

Ja by som to povedala tak že my sme s kamoškou chudli tak individualne. Nehovorili sme o tom že či cviči alebo chce schudnuť . Prišlo to tak samo. Ja som s tým začala sôr. Ona tak postupne za mnou.