Jeho naj kamaratka

PANI PANI

...muz nema co mat ziadne najkamaratku ci kamaratky,take nieco najma z pohladu muza neexistuje a hlavne vtedy,ak ti o tom nepovie...ja som toho mojeho pristihla ako si vypisuje so zenami,hoci mi hovoril ako ma velmi lubi,tak som si to vybavila rucne strucne-taky mensi preplesk som mu dala,vylepsila dizajn bytu a povedala som,ze to je len zaciatok,ak mi bude robit este nieco poza chrbat...da sa to vyriesit aj slovne,ale jemu sa moj temperament paci,ved jemu prvemu sa nepacilo,ked som si vypisovala s inymi...

ivana45

Mnoo, nemusis byt zrovna ziarlivka, aby sa ti to nepacilo. Vo mne by to tiez budilo nedoveru. Pestovat si najkamaratku a o stretnutiach s nou "taktne" pomlcat. Divne.
Vie ten tvoj, co chce? Ze jeho spravanie jednoducho musi vyvolavat pochybnosti?

babenka1

Pre môjho priateľa je najlepšou priateľkou jeho (už vydatá) sesternica, takže aspoň nemusím žiarliť. Obidvaja vyrastali ako jedináčikovia a boli si od detstva veľmi blízki, ako súrodenci, ale vzhľadom na príbuzenský pomer tam nikdy nebol žiadny romantický vzťah, je to len čisté kamarátstvo. A musím sa priznať, ja som rada, že sú dobrí kamaráti a že si povedia aj súkromné veci, lebo keď máme s priateľom nejaký spor, ona sa na to pozrie zo ženského uhla a drží stranu mne :D

A-Z

Podľa mňa to vôbec nie je v poriadku, hlavne to jeho zatajovanie. Kamarátky budiš, ako napísal felixBB, ale spoločné stretávanie, partia, alebo vy traja. Ty by si mala byť na 1. mieste a podľa toho, čo opisuješ, no, neviem, neviem.
Ja by som mu to netolerovala a chce to určite vysvetlenie a vážny rozhovor. Hoci niektorí muži (aj ženy), proste iní nebudú ani v dvadsiatke, ani v päťdesiatke...

Meg

Suhlasim s baby, tiez si myslim, ze pre mojho priatela by som mala byt najlepsou kamoskou ja a naopak...nehovorim, ze nemoze mat ine kamartky, ved aj ja mam inych kamosov, ale na prvom mieste by som mala byt ja a nie nejaka ina "najlepsia kamaratka"...

anjelik9

Ak sa milujeme, tak to predsa znamená, že JA som mu najlepšia priateľka, milenka, žena! s týmto súhlasím s JanetMeal a ja aj takého chlapa chcem čo mi bude naj kamošom a ja jeho naj kamoškou =)

felixBB

ista nevera to je, ved nebud mala. Muzi nemaju najlepsie kamaratky s ktorymi sa stretavaju u nej na byte. Mozu mat len kamaratky s ktorymi sa ide von a bavit s celou partiou. Si slepa??

jajka001_

bud to robi preto,aby si neziarlila a nezneprijemnovala mu zivot, alebo preto, ze s nou nieco ma, a aby si na to neprisla. nie je to fer a nemal by to robit. a je zvlastne ze jemu to potom vadi, ked sa ty chces s niekym stretnut. bud dohoda ze stretavame sa obaja a verime si, alebo neverime si a nestretavame sa - obaja.