odstránenie červených žiliek laserom

delphia

dixinka nie salon (myslim kozmeticky), ale koznu ambulanciu, alebo plasticku chirurgiu hladaj.

purblanca si bola na zilky?

dixinka

Ahojte. Ďakujem za vaše skúsenosti, vyhliadla som si jeden salón, kde to robia, tak sa tam pôjdem opýtať a hlavne sa informovať, ako budem bezprostredne po zákroku vyzerať...

purblanka

ja mám inak veľmi citlivú pokožku-a nastavil mi to na taký stupeň,aby som to vydržala.Postupne mi to zvyšoval.Ešte by som potrebovala ísť na pár sedení,ale nemám čas.A bola som spokojná.

letnička

no ja som tie modriny mala týždeň - frajer sa rehotal že vyzerám ako keby som mala dajaku lepru. jasne že som to mejkapovala ale potom to vyzeralo ako keby som maskovala kiahne :-). Ke´d som videla že efekt to nemá žiaden a nezmizla ani jedna žilka tak som na to kašlala a viac som nešla. možno neskor ked ma to zasa chyti :-)

purblanka

ja som nemala žiadne modrinky,nič.a vidieť zmenu,ale teraz mám také zamestnanie,že idem zo zimy do tepla a naopak,tak aj to nie je dobré.

dixinka

letnička a to si bola len na jednom sedení? A vždy sú tie modrinky na tvári? Lebo ja chodím do práce každý deň a okrem toho nemôžme v práci používať make-up, tak sa bojím, ako by som vyzerala...

letnička

ja som bola. platila som 50€ (z toho 20€ bola akože vstupná konzultácia) týžden som mala tvár plnú modriniek (hrôza) mala som mesiac čakať kým sa žilky akože vstrebú. neviem koľko sa vstrebalo ale výraznú zmenu som nevidela. a pokiaľ máš pleť so sklonom k praskaniu cievok tak pomôže len prevencia.

purblanka

ahoj,tak ja som bola na odstranovaní žiliek,bola som asi 5x.Stálo ma to okolo 250sk,ale ja som z východu,a u nas je to lacnejšie.