Vlasy a na nich vsetky pohromy sveta

Príspevok v téme: Vlasy a na nich vsetky pohromy sveta
ChoreVlasky

Ahojte, ide o to, ze mam strasne slabe vlasy (ako kazdy v rodine) Aby ste mali predstavu= 4 vlasy na hlave-riedke vlasky, rozstiepene konceky, straasne mastne vlasy a v poslednom case ma trapi to, ze mi straaasne vypadavaju vlasy (ako este nikdy. - uz vyse 2 mesiacov si zehlim vlasy, ale nie casto, max. 2x do tyzdna...myslite, ze su moje vlasy natolko slabe, ze nedokazu zniest zehlenie? Tak ak ma niekto skusenost s takou pohromou na hlave, co by ste mi poradili? Nejake pripravky atd?...A asi ake caste navstevy kadernicky (podstrihovanie a tak?) ... Dakujem za vsetky rady :)

jankaaaaaaa

henna existuje aj nefarbiaca. je to len zabal regeneracny na vlasy. ale existuje aj henna kotra farbi
tu si precitaj viac: dlouhevlasy.cz

janus33

nepouzivaj chemiu a radsej sa spytaj v lekarni nanejaky dobry pripravom...a henna je fajn, len nespravi zazrak po prvom raze

ChoreVlasky

henna? no v tomto skusenosti nemam...henna farbi?...lebo mam 16 a vlasy som si nikdy nefarbila a nejak ani moc nechcem :-/:( ach jaj

jankaaaaaaa

neodporucam zehlenie. skus prirodnu hennu. zabaly bezfarebne alebo farbiacu hennu, myslim ze to by mohlo pomoct. skus sa poradit v teme o henne, zeny, ktore ju pouzivaju ti isto poradia :)