Ktoru z nich si vyberiete? baby aj chalani, muzi aj zeny

Príspevok v téme: Ktoru z nich si vyberiete? baby aj chalani, muzi aj zeny
mimimi:)

tuto temu som zalozila len tak zo zvedavosti..vela bab sa pyta ci sa chalanom pacia aj dievcata kusok pri tele, alebo krajsie povedane-s krivkami. Nasla som jeden konkretny vyskum na nete, v ktorom sa uzkazalo, ako to vlastne je. Zaujima ma vas nazor. Ak mate cas chut kliknite si plis na fotku troch dievcat:

www.theage.com.au

a povdzte, ktora sa vam zda najpritazlivejsia a preco:) kludne aj zeny. A moj nazor?:) dvojka je najidealnejsia ale trojka mi pride velmi zmyselnaaa:)

beskyd

jajka, to nie je vylepsenie ale dekadencia podla mna, propagacia umelosti je tiez dost mimo. a nejde predsa len o prsia ale o postavu ako celok, o proporcionalitu, ked je vacsia jedna cast, mali by byt primerane k tomu vacsie vsetky casti, boky, stehna, brucho, tvar... inak to vyzera neprirodzene, co je hadam este horsie ako ta chudost...

jajka001_

beskyd, uzasne, bujne tvary sa ukazovali odpradavna, akurat ze kedysi neboli silikonove implantaty a teraz sú
následne zeny zistili, ze aj chude baby mozu mat velke kozy - co predtym nebolo, resp veeeelmi vynimocne
takze teraz robia to ze nejedia, aby nepribrali, a kde im chyba, si daju prirobit
no nadhera
jednoznačné vylepšenie

lost

beskyd
take nieco sa deje v nejakych africkych dedinach, kde zeny doslova prekrmuju (takmer do takeho rozmeru ako si posielal fotku) (u nich to tiez volaju modeling) a tlcu im do hlavy ze europanky (alebo modelky zo sveta su vychudnute a je to tak velmi zle). nepamatam si teraz meno tej oblasti, ale videl som to niekde na Discovery.. a tym padom prave take nieco je u nich "in" :)

0vecka

2 beskyd ale ty ides z jedneho extremu do druheho.... nemyslis si ze naj by bolo ukazovat len zdrave postavy??? a to vsetky aj stihle aj plnsie???
si neuvedomujes ze ta tvoja je rovnako nezdrava ako nezdravo vychudnuta modelka??

beskyd

ovecka, chcelo by to len lepsiu prezentaciu, keby sa vo vsetkych mediach objavovali take baby ako som dal fotku, usmiate, vesele, stastne po boku nejakych alfacov s audinami a boli by pri nich nadpisy ako "chcete aj vy takuto krasnu zensku postavu? tieto uzasne, oble, pevne a bujne tvary? robte toto a ono, vy za to stojite" tak si pis ze by sa to za nejaky cas obratilo a aj typci co inak slintaju po chudych by nahanali kypre moletky kvoli prestizi:))

lost

hmm, no mal som ich teple ale nie horuce :)
(resp, zerave :D )

no syr, na to som zabudol :D

zvykne sa tam davat zelenina, ale ja rad nasucho :D naco to komplikovat :)))

no a teraz meliem "cokoladove" ryzove chlebicky :)