16 dní bez bulímie

berenica

baby drzte sa ! da sa z toho dostat, ale nie je to lahka cesta, aj ja som velakrat zlyhala, ale vzdy treba znovu vstat a bojovat, aj ked niekedy sa zda, ze uz niet ziadnej sily... prajem vela psychickej aj fyzickej sily a zdravia :-)

Vancca

baby, to ze vam to ujde nie je prejavom slabej vole, vobec sa za to na seba nehnevajte.

xxxyz - ved dva mesiace su krasna doba. a co, ze si to urobila? nikdy nebudeme zdrave. bohuzial, bulimia je dozivotny beh. kazda z nas sa moze stat abstinujucou bulimickou, no vzdy tu bude tento strasiak. a to, ze to obcas ujde este neznamena, ze sme spadli do sraciek spat. pravdaze, kazdej zelam, aby sa toho zbavila nadobro, ale hlavne sa netreba obvinovat za to, ze sa to stalo. nemozes to brat tak, ze si slaba, za to, ze si to po 2 mesiacoch spravila zas. obdivujem ta, ze si vydrzala krasne 2 mesiace, ked sa ja dopracujem k takym cislam, budem stastna ako blcha. ak sa k nim nedopracujem, skoda, ale hlavne bude, ak sa to nebude diat kazdy jeden den.
vela stastia a pekny den vam zelam kocice

D.E.

jamiejames: treba silnu volu..najprv si skus uvedomit preco to robis..ci v tom nie je skryty iny problem...
vzdy ked vidis vsetko to jedlo len si povedz ze ta to pocka aj zajtra..nikam to neutecie...ja som si stravu rozdelila na kazde 3hodiny..a zvykla som si..zacala som si jedlo vychutnavat...sadla som si pekne za stol a citila kazde male susto...ked bol tanier prazdny povedala som si uz som syta a stacilo..
zacala som sa viac tesit, byt na seba hrda, vravela som si ze to zvladnem aj inak, to znicene zdravie mi za to nestoji.a nahlas ze schudnem ale nie bulimiou..
ale stale ma prenasleduju myslienky...

jamiejames

pls. poradite mi niekto ako sa mam zbavit bulimie?? 2 3 krat za den je uz moc, nevem ako ist dalej, citam tu , ze vam sa to dari , pls. poradte mi!