Čo na ukludnenie?...

Príspevok v téme: Čo na ukludnenie?...
Colette

psychicky to v poslednej dobe so mnou nie je bohviečo..je v tom chlap.nechal ma ale už tomu je skoro 6mesiacov..a už ma aj inu...a zo mna to nejde preč... (riesim to aj sportom ale nepomaha to )... ...bez pričiny placem...(hocikde a mam problem to zastavit)som nervozna...tazko sa mi dycha...tazko sa mi sustredi...stracam zaujem o veci ktore ma bavili...nič ma nebavi..je pre mna tazke sa tesiť(som melancholik..)potrebujem surne ,,vypadnuť z reality" .. nejaky oblbovák čo sa dá zohnať?alebo čo robiť? par krat som bola aj za psychologickou..ale..nejak nič...potrebujem ho...a idem sa zblazniť... vzala som napr.mydocalm...je niečo lepsie?

colette

toto je pre mna velmi zlozite...mam rada samotu ale potrebujem niekoho kto bude pri men stat na koho sa mozem spolahnut bezhranicne a on tiez na mna...a vacsinou to skonci sklamanim..do toho vztahu som dala VSETKO co som len vedela...vsetko..ako sa len dalo a nebola som dost dobra..neviem si na to zvyknuť ze je to takto..aj ekd to je uz pol roka.neviem cos tym co so sebou

beskyd

ako hovorim, snaz sa odnaucit zit pre ludi, to je strasny nezmysel a v konecnom dosledku ta kazdy len vyuzije potom. drviva vacsina ludi nie je hodna citu, kazdy robi to, co vyhovuje vlastnemu egu, ostatne su detaily, aj ty si detail z pohladu ostatnych, preto sa pre ludi nezije, zije sa pre seba.

colette

bývam v dedine..takže je to celkom fajn..a tie prechadzky...rada chodim..len tak do blba..je to velmi prijemne..ano netreba sa viazať..to som si už vieš kolko krát povedala? a dopadlo to..či to bolo kamaratstvo či vztah..pretoze toto bol prvy ,,velky" a bolo to pre mna vsetko staci mi zit pre jednu vec/cloveka neviem,som taka...a tie lieky...aspon na chvilku je mi fajn...na malinku chvilku..mam pocit ze mi je to vsetko uplne fuk

beskyd

posilka a bicyklovanie hory nevynahradia:) posilka je prepchana ludmi, plno upotenych chlapov a je tam smrad a ruch, bicyklovanie ak to ma byt niekde medzi panelakmi tak tiez nic moc, poznam to vsetko. ide dost o to prostredie, z hladiska tej psychohygieny ktoru potrebujes vyrovnat je prave to podstatne a az k tomu pridat tu aktivitu. ja som tiez studoval aj pracoval dokonca a dalo sa to zvladnut, minimalne aspon na vikend. a netreba sa viazat moc na ludi a uz vobec nie sa kvoli nim pchat tabletkami.

colette

mám rada samotu...ale nie je žiadna šanca že by som niekde mohla isť...studujem...nedá sa to vobec...a aj tak . celú túru by som myslela na neho čo robí, kde je či je stastny ci mu nic nechyba ci ej v poriadku...a stale dokola...chodim do posilky bicyklujem..stale sa snazim niečo..ale aj tak nakoniec skoncim pri nom hlavou..a ked si nieco dam..nemusim myslieť...

beskyd

treba ist na 3 - 4 dni SAM/SAMA na hory. uplne bez debaty, toto funguje perfektne, teda aspon u mna, sice sa nezvyknem trapit kvoli takym malichernostiam ako partnerske vztahy, ale efekt turistiky ked je clovek v horach vysoko uplne sam je maximalne blahodarny na psychiku, len netreba byt hnily a dobre si to vyslapat. teraz ked este medvede spia je to este lepsie ako v lete. odporucil by som asi najviac kysuce, oravu, zapadne tatry, vybavit si cenovo prijatelny noclah v turistickej ubytovni a budes aj tieto svoje trable vnimat viac z nadhladu a ukludnis sa.

Colette

ano je na svaly,ale ked si daš viac...tak je to trošku lepsi pocit..k inym liekom som sa nedostala...nevies da sa z mydocalmu predavkovať?...nebola by som proti.....

cokoladka898

mydocalm je na uvolnenie svalov pokial viem...skus volnopredajny persen...guajakuran ale ten neviem ci je na volno...ked nepomoze zajdi za psychiatrom...on ti da bud neurol, xanax, lexaurin, frontin...je toho vela ale vacsina je navykova...