Mastná pleť....aký make-up??

Príspevok v téme: Mastná pleť....aký make-up??
Anastacia

Ahojte. Prosím vedeli by ste mi poradiť nejaký dobrý make-up na mastnú pleť?? Hlavne, aby kryl a vydržal dlho na tvári.
Skúšala som už od Vichy - Dermablend, ale ten je pre mňa moc hustý. Ďalej Normateint, ale ten mi dlho nevydržal na tvári a tak celkovo mi nesedel. Zatiaľ používam od Rimmel - Cool matte, ten mi celkom vyhovuje, len akonáhle začne viac svietiť slnko dosť sa mi leskne tvár a nie je ani dotyku odolný a nevydrží dlho na tvári.
Potrebujem niečo, s čím by som bola fakt spokojná..pls poraďte..

Elizabetha

a co hovorite na ten make-up od Dermacolu - Matte cover?? A inak je pravda ze mineralne make-upy maju priaznivy ucinok na plet??

margit61

Baby a ten od Loreal - Cashmere perfect uz prestali vyrabat?? Minule som si ho chcela ceknut v DM a nikde :( Pouziva ho niekto? Je dobry?

Thalia

Kocky neviete mi pls poradit nejaky dlhotrvajuci make-up?? Ale fakt ze kvalitny, aby vydrzal aspon takych 12 hodin bez nejakych uprav. A mohol by byt aj zmatnujuci lebo v lete sa mi furt leskne celo a nos :/

mirka 23

Anastacia, Lasting performence kryje o niečo menej ako mirracle. A či nie je velmi tekutý... no neviem, je klasicky tekutý...
Ja použivam ešte pod make up pan stic, je to akoby tuha tyčinka, je pisana ako make up (ale sam by som ho nepouživala, ale jedine pod make up), ale vyzažistky to použivaju ako korektor. Je to tiež fajn. No a na mastnu pleť MF už nema nič.
Ono ked zajdeš do Fann, tak tam ti kočky vedia ešte velmi dobre poradiť.