Prvý krát...

Príspevok v téme: Prvý krát...
onlyYou

Ahojte :D ...mám ani neviem či problém ale strach určite. S frajerom chodime spolu už asi mesiac a mame obidvaja 16. Ako ste si možno domysleli, ide osex...ale nie sex priamy. Na to máme ešte dosť času. Ale už viackrát sme sa pokúšali o menší petting. Neviem či to nieje skoro...ale to ma teraz netrápi. Moj problém je v tom, že keď sa on pokúšal posledný krát do mňa vniknúť prstom, čo som teda ani nezaregistrovala, lebo na tom sme neboli dohodnutí a to som ani nechcela, stopla som ho...ale ako píšem nevedela som, že chce ísť dnu, ale pocítila som dosť silnú bolesť... a to bol iba prst...a sám vravel, že nebol hlbšie ako 1; 2 cm....Prosím poraďte, čí sa mám báť...Ďakujem...

aluska1

panenska blana je hned zkraja pri vchode do posvy..a niektore baby vobec nekravacaju a pritom sa im blana pretrhla a niektore zas velmi vela krvacaju

a keby ti ju aj pretrhol tak kde je problem?

onlyYou

fuha hned na kraji...no to mi moc nepomohlo...tym si chcel povedat zeby ju dokazal pretrhnut aj pri takej hlbke??...no ale pise sa ze vacsinou to krvaca...tak dufam ze ked sa nic take neprihodilo tak sa ani nic nestalo...

onlyYou

no ved ja som mu povedala ze nech nic nikam nestrka...ja som to naozaj nechcela...a v prvej chvili som si mylsela ze len zle nieco chytil...to mi povedal az potom ze chcel ist dnu...no ano aj som si myslela ze to bude tou blanou..al etak ved on dnu vlastne ani nebol boze 1 2 cm je strasne malo a aj tak to bolelo...