non stop zenske problemy

Príspevok v téme: non stop zenske problemy
hladamradu

zdravím vsetkych, hladam tu radu pre moju uz absolutne bezradnu kamaratku, trapia ju silne vytoky bez zapachu uz asi 3 mesiace, vsetky vysetrenia ma v poriadku ,prestala jest biele pecivo pije 3 litre nesladenych vod denne , bylinne caje, robi si kupele v mysom chvoste, je len zdravo...ale napriek tomu ju stale trapia tieto problemy , nemoze kvoli tomu chodit ani do prace, pretoze je to velmi neprijemne,a intimne vlozky jej ani nestacia uz. Vobec nestrieda partnerov, dokonca ani ziadneho kvoli tomu nema,lekari jej nic nenasli, berie taktiez nejake lieky na upravenie mikroflory a candival. Ak by ste mohli nejako poradit, bola by vam velmi vdacna.

Karina

Ja som na tom obdobne, tiez mam silnejsi vytok v podstate bez zapachu ale niekedy pocitujem aj svrbenie. Vysledky stale negativne, tiez sa stravujem zdravo... Dlhodobo si s tym uz neviem dat rady.

hladamradu

..chcela som napisat aj ked nezapacha ale trapi ju svrbenie......ona uz je totizto zufala pretoze aj lieky kt. jej predpisal doktor jej to neupravili

hladamradu

Nemyslim ze by bol prirodzeny, ked zapacha a dost ju trapi aj svrbenie..... a to tak ze v noci sa na to budi :(

tip

Nema nahodou len prirodzeny posvovy hlien vo vacsom mnozstve? Ked ma vysledky v poriadku? Prirodzeny hlien je zdravy a bezne pritomny v posve. Chrani ju pred roznymi mikrobami.