Preco su muzi ... ?

Príspevok v téme: Preco su muzi ... ?
sklamanaGIRL

Nepochopim jednu vec,priatelovi som v piatok povedala,ze by sme si mohli ist v sobotu niekam sadnut alebo ist do kina alebo robit hocico na co ma chut,povedal,ze jemu sa nechce cez vikend nikam ist a uz vobec nie autom.
Dnes ide 19:00 po kamarata a kamaratku autom na letisko,ktore je do nas asi 2hodiny cesty autom.
Preco je taky?To nemozu ist pre nich ich surodenci,rodicia?
Vraj nikam sa mu nechce ist a ked mu hocikto zavola - kamoska alebo kamarat uteka a ide tam.
Preco su muzi taki ...?

sklamanaGIRL

Takze po nedvihani 3,5 hodiny od toho co mi slubil ozvat sa,uz stracam nervy.
Je asi velmi tazke zdvihnut a povedat mi,zavolam Ti ked budem doma.
No ktovie kam vlastne isiel a kde vlastne teraz je.

millli

Ja ti teda tiez nieco napisem. Mala som priatela, teraz uz byvaleho. Zo zaciatku sa mi venoval, pozyval ma kade tade, chcel byt skoro stale so mnou. Potom, zacal mat na mna coraz menej casu. Ked som sa s nim chcela stretnut, bud mal vela prace alebo bol unaveny alebo ho niekde pozvali kamosi alebo rodina. Nepacilo sa mi, protestovala som, ale pod jeho hrozbou, ze sa so mnou rozide som ustupila. Dala som mu priestor aj na inych kamosov. Ibaze on to dost zneuzil. Zacal balit vselijake babenky a oni jeho. Pravdaze ho nenapadlo dat im najavo, ze je zadany. Ved chlapovi to muselo robit dobre na jeho ego. Prisla som mu na to, prisli hadky a vycitky. Rozisli sme sa. Nejake ponaucenie by sa z toho dalo zobrat. Mozno to nie tvoj pripad, ale bud v strehu. Ibaze by im bol nieco dlzny, ze sa sprava, ako sa sprava. Ja niektorych ludi vazne nechapem, predsa sa najviac snazim vyhoviet tomu, s kym chodim a kamarati su na vedlajsom mieste, hoci aj na nich si viem najst cas, su totiz veci, ktore sa s frajerom prebrat velmi nedaju. Nechapem, na co sa niektori hrnu do vztahu a potom sa spravaju akoby boli volni.

sybi

sem tam ?.. potom to nie je casoto... vyzaduje si to taktiku a strategiu ....musis vediet ktore opraty treba drzat pevne v rukach a naopak ....ale ja sa riadim - co som Ti uz pisala 20.36

jajka001_

a neozval sa...daj mu najavo ze si nastvana. povedz mu to. ak mu to nevadi alebo sa bude tvarit ze - co riesis, dievca - tak je to s prepacenim chumaj a sebec.