Preco su muzi ... ?

Príspevok v téme: Preco su muzi ... ?
sklamanaGIRL

Nepochopim jednu vec,priatelovi som v piatok povedala,ze by sme si mohli ist v sobotu niekam sadnut alebo ist do kina alebo robit hocico na co ma chut,povedal,ze jemu sa nechce cez vikend nikam ist a uz vobec nie autom.
Dnes ide 19:00 po kamarata a kamaratku autom na letisko,ktore je do nas asi 2hodiny cesty autom.
Preco je taky?To nemozu ist pre nich ich surodenci,rodicia?
Vraj nikam sa mu nechce ist a ked mu hocikto zavola - kamoska alebo kamarat uteka a ide tam.
Preco su muzi taki ...?

sklamanaGIRL

Hm,velmi pochybujem,ze nemal kto po nich ist,kedze maju doma 3 auta.
Ja len nechapem,ze ocikto ked zavola,on uteka a mne povie,ze nemozes prist autobusom musim prist autom po Teba?
Alebo ked ideme v lete niekam na kupalisko alebo co nikdy nemozeme ist autom,a cestovat 7hodin vlakom ako my,ked sme tam autom mohli byt za 3 hodiny.
Takto sa sprava ku mna a po kamarata by isiel aj do Nemecka.
Je mi z toho nanic.

dobra vila

jajka, rodic a kamaratka su dve odlisne veci...
Myslim, ze je to mile a spravne gesto, keby mu zavolal rodic, alebo surodenec a zvezie ich, pomoze atd. Aj u nas to tak funguje, podla mna v mnohych rodinach.
Ale aby rozvazal a uprednostnoval nejedneho, ale viacerych kamaratov, mi tak okey nepride. Najma, ked mu to nepovedia nacas, iba mu cinknu a on vyskoci ako blcha... Trocha to nechapem... Lebo ked sa dopredu dohodneme, tak v poriadku. Ale aby som robil sofera hocikedy a este k tomu rozlinycm ludom, tak to uz je ina kava.
Asi ho to aj zjavne bavi... pride mi to, ze ho to bavi viac, ako jeho priatelka! :-/

jajka001_

mozno oni nemali inu, lepsiu moznost, ako sa dostat, tak mu zavolali. vztahy medzi kamosmi su aj o revansovani sluzieb. pockaj nech ti to vysvetli.

jajka001_

ale neblazni...keby tebe zavolala mama ze nieco potrebuje, tiez by si sla. neber to tak ze ta nelubi. ty keby si potrebovala, tiez ta niekam odvezie.

sklamanaGIRL

O mi to nepovedal,volala som mu a az vtedy mi povedal,ja prave idem na letisko po...
Tak som radsej zlozila ked soferoval.
Nestalo sa to 1x,napr.bol u mna,napisala mu kamaratka ci ju neodvezie ku vlaku a pritom ma doma brata aj s autom a moj priatel isiel.
Je mi z toho do placu.