Tucne baby vs chude baby

nechapava

Lebo som bola vonku s kamaratkou,dlhsie sme sa nevideli,vazi teraz mozno nejakych 90kg.Ja nie som anorekticka,mam vysportovanu postavu,lebo pravidelne cvicim a nikdy som nebola typ chudeho dievcata ale vydrela som si to a samozrejme musim sa obmedzovat v jedle.
Boli sme s kamoskou vecer vonku,ona si dala 4 tiramisu a kavicku s poriadnou porciou slahacky,ja som si dala dzus a potom sa mi stazovala 30 minut,ze je nestastna ako vyzera atd.No co som jej na to mala povedat?A ked sme vysli z kaviarne stretli sme sa s nasimi kamaratmi a ti s nasmi este isli na drink,a moja stazujuca kamaratka si dala 2x pinacoladu.
No preto to nechapem.

zuzic

no to prve preco to trapi teba:) po druhe mam vysku ako si pisala a som v pohode ale aj tak sa snazim dat dole no mam v genoch jednoducho ze aj ked schudnem pri najblizsej prilezitosti priberem aj z kazdej blbosti jednoducho to tak je aj typ postavy nemam bohvieaky zo stehien neschudnem ani keby som co robila. naopak kamoska ma 45kg aj s topankami a je furt vkuse sladke od rana do vecera, hamburgery a ine zdrave jedla a nic nepribere. takze takto jednoznacne by som to nehovorila. a ake mas ty vlastne miery?

chuda

Áno, geneticky, po mame, ale help ja okrem toho jem aj špaldové cestoviny, ľanové semiačka a semienka celkovo, špenát, milujem brokolicu, zeleninu a tak...a športujem primerane. Tým som len chcela napísať, že jem všetko s mierou, ale nepriberám.
Ok, asi sem nepatrím, keď to mám geneticky. Aj keď pár kíl by som privítala. Vlastne sa neviem vcítiť do žien, ktoré majú problém s váhou lebo som ho nikdy nemala.
Tak musí poradiť niekto iní :-)