nechápem ju

Príspevok v téme: nechápem ju
soldrex

Ja a frajerka máme 18 rokov. Sex sme nemali ešte vôbec. Bavili sme sa o tom a podľa nej máme ešte čas. Len pri bozkávaní ak na mne leží a mne sa postaví ona to určite cíti a rozkrokom sa mi začne trieť o penis.Niekedy robí aj také pohyby akoby sme to robili.Nech sa bozkávame v akej koľvek polohe vždy sa nejako takto trie. Nie som si istý ale možno má aj orgazmus niekedy. Keď som ju však ja chcel robiť rukov nechcela. Chápete tomu?Vysvetlíte mi to?

Vlado76

tiez som take prezival ,,sa o mna obtierala bozkavala,,aj sme lezali na sebe ze ola hore bez,,boli sme spolu pol roka a okolo 4 mesiaca sme boli spolu na hotely sme sa opili a strasne som to chcel,,ona mi povedala ze ju to bude boliet a ja nanu co zee?,a ona na mna ty nechapavce,,a ja debil som nepochopil o co islo,,lebo mi pred vztahom vravela ze uz mala 3 chlapcov ale az po rozchode som pochopil ze klamala,,a zebola panna !!,,odisla do ciech koli praci a uz som ju viac krat nevidel..

soldrex

Ako vidím väčšina báb hovorí, že to robí alebo robila tiež. A ako dlho ste to takto robili kým ste prešli na niečo viac aj? On to možno robí tak 2-3 týždne.

A nehovorím,že to je zlý pocit len niekedy nie príjemný keď to len takto skončí a ja som potom nadržený ako hmm nenapadá ma vhodný príklad.Ale určite chápete. To mi na tom vadí najviac

micacica

ejhaa taq ja ju chapem :D ja som toto presne robila tiez az som mala pocit ze ci to nepisal byvaly... je to prijemne, je to vzrusujuce a asi ju to vzrusuje ked ti robi dobre, ale chce na to ist pomaly

lost

palma:-)

rozdavali to v kostole :)

nie vzdy sa im podari trafit takto krasne, tento pribeh pekny, ale este jeden krajsi s klincom, co mozem postnut niekedy :D

JeanMeal

:) nechce sa mi tu čítať kto tu čo písal, ale s priatelom som robila to isté.
Len na to asi proste ide pomaly. Ja som si to chcela vychutnávať. Začiatky boli najkrajšie.
Naťahuje ťa možno, mňa to bavilo:)
Lenže...7mesiacov je už akási doba.
Skús urobiť prvý krok.
Ak zas povie nie, opýtaj sa narovinu - "dôvod"?
....možno si holka dáva načas..len vyčkaj...trpezlivosť ovocie prináša či ako sa to hovorí, ak ju ľúbiš ešte vydrž..nebudeš ľutovať podla mna:p
Veľa šťastia...

palma:-)

lost...kde chodiš na tie napady..ale bolo to pekne a poučitelne a nielen pre sex,či vztah ale celkovo pre život

lost

Viacmenej som myslel trpezlivost :)
A to ze "to" (ci uz vztah, ci uz cokolvek) moze byt krajsi ak je clovek trpezlivy :)