Masturbacia

usb

Ak si pretrhnes pri masturbacii panensku blanu, tak uz prestavas byt pannou. Tie dristy, ze dievca/zena prestava byt pannou ked sa vyspi s chlapom su vymysli muzskych hlav. To vsetko si vymysleli len fanatici z roznych nabozenstiev od krestanstva, cez islam, budhizmus, hinduizmus a ine sekty a prevazne muzi lebo muzi sa uz odjakziva povazuju za panmi sveta a tak si zmysleli, ze len nimi zena prestava byt pannou a len oni maju tu cest ju zbavit panenstva.
Nie, zena prestava byt pannou ked si pretrhne aj sama blanu. Vieme velmi dobre, ze mnohe zazijeme skor orgazmus pri masturbacii nez s muzom a mnohokrat aj lepsi ako s muzom. Mne dokonca podala taketo vysvetlenie aj jedna gynekologicka, ze ona sa pacientiek nepyta ci mali pohl. styk ale aj ci si nieco vkladali do posvy alebo ci masturbuju. Takze sama ako lekarka vie, ze zena uz nieje panna ked len masturbovala.

dudleee

Baby,ste vazne sproste.Ja som mala svoj prvy sex s panicom, obaja sme mali 16.Sviecky, tma, no tak sme nevedeli ako na to, no a co?Robili sme to hodinu a nik nic necitil no a co? Ved je to o inom, je to o tom ze sa to naucite spolu, ze postupne zistite co sa komu paci. Som s nim doteraz a poviem vam - vyrobili sme si jeden pre druheho takych milencov, akych by sme inak nikdy nezazili !

bibuš

pre "HONIMSIHO": občas tochu prestaň s honením a najdez sa a hlavne napi. Ak si budeš stále len honiť, po 7 dňoch bez jedla a hlavne pitia skapeš ...

henriketka

sevas tangela,nudim sa tak ti pisem...neviem kolko mas rokov ale asi nie vela...3 ci 4 prsty...???no vagina je super pruzna vecicka,ktora sa ti roztahuje,od toho kolkokrat mas sex,ale aj od pocitov,ked sa citis uvolnene tak aj 27 cm nie je problem ale ak je to opacne tak aj 15 cm curacik moze narobit sarapatu...tak trenuj dievca...nie je nic lepsie ako bohapusty SEX :-)

rasto1

fefe, tebe sa stale nieco nepaci. o com by sa tu malo diskutovat? povedz prosim ta, nech konecne vsetci vieme, na com sme.

fefe

vy tu diskutujete o pruznosti vaginy a tak.to co je?pride vam to normalne?a penis mi narastie ked budem nieco penisobujne jest?to vy tu urcite budete vediet.

uf

"baby, vy ste fakt ...
ja som mala prvý sex s panicom, a predstavte si, bolo to ako z rozprávky, mala som 17, on 19 - dosť neskoro."

neskoro?? ja som teraz nedavno dovrsil 19 rokov, som stale panic. prvy sex vsak chcem LEN s pannou... chcem, aby bola tak isto neskusena ako ja, aby tiez poriadne nevedela ako na to... keby som mal mat prvy sex s MLADSOU babou, ktora by vsak uz panna nebola, neviem, asi by som sa citil menejcenne.... myslim, ze by mi to dost vadilo... nehovorim ze chcem len panny, ale prvy krat urcite.. ked uz aj ja budem skuseny, nebudem brat ohlad na to kolko partnerov mala predomnou... keby moja prva partnerka mala mat 23 a viac rokov, bolo by mi jedno ci je panna... ale poprve s MLADSOU a nie pannou, po tom fakt netuzim... takze aby som to zhrnul... poprve bud so starsou alebo s pannou (nie zase 15 rocnu... tak 17 a viac)

chcel by som sa spytat, je to normalne? trapi ma, ze taketo dievcata sa dnes velmi tazko hladaju... neznasam tie klasicke "diskotekove kurvicky"... a len mi prosim vas nepiste vety typu "ked ju budes milovat, bude ti jedno ci je panna" - bojim sa, ze nebude, proste neviem to dobre objasnit ale TUZIM po tom aby bola neskusena, a aby sme sa SPOLU vsetko naucili, len ja a ona a nikdy by sa nic podobne nemohlo s nikym inym zopakovat. dakujem

michalek1234

CICA: prosim ta napis mi na michalek1234@azet.sk prosim ta, vidim ze mi urcite poradis. DAKUJEM TI VELMI PEKNE