TU+

lienkalenka

Bolesti má, len pomaly sa s nich dostáva. Mala by chodiť, ale nevládze. Boli ju aj ruka lebo pri operácií ju mala vo vzduxu.

lienkalenka

Mamina dnes bola na Rtg či jej môže vytiahnuť aj 2 hadičku, ale ešte nemôžu. Inak nič nové. Ozaj operovali ju 3hodiny. Bru noc

ethel

Ahoj Lenočka,bolí to veď to bol poriadny zákrok.Neboj,aj to prejde,nech si pýta od bolesti nejaké inj.To zdravotníctvo som už komentovala,tiež nechápem prečo tam taký ludia robia!

lienkalenka

Maminka má stále bolesti. Jej už 1 hadičku dali preč. 1 pani čo jej robili to isté tak ide už zajtra domov a maminka ešte nie. Jak príde domov tak týždeň na to jej vyberú štichy a potom o další týždeň by mala isť na kontrolu a vtedy by jej mali dať vedieť ako sa bude dalej pokračovať. Situácia v zdravotníctve je zlá, ale sestričky by sa nemali tak necitlivo správať veď na čo si potom vybrali také zamestnanie?! Bru noc

ethel

Ahoj Lenočka,tie hadičky má drenáž na odtekanie toho čo tam nemá byť-laicky povedané.Čo sa týka ochoty,verím ti a viem že to tak je aj inde.Žial situácia v zdravotníctve je taká,že si nemôžu dovoliť vyhodiť takéto osoby,nemal by tam už kto robiť.Keby bolo na mne,prepustila by som tretinu zamestnancov v zdravot.A nie raz som mala aj výstup s osobami,ktoré sa tvárili tak,že mať tak právomoc,tak ich už nezamestnajú nikde.A to všetky študujú a učia sa práva pacientov a kódex sestry ale nevedia o čom to je.

lienkalenka

Ahoj. Nebol tam DR ten čo ju operoval takže konkrétnosti čo bude nasledovať sme sa nedozvedeli. Ideme tam aj nedelu. Aj dnes mala silné bolesti, ani odkašlať si nemôže, má 2 hadičky a taký filter pri sebe čo jej čistý plúca. (ochota sestričiek je strašná, ani kto vodu nabrať jej nemá - je to smutné) Ona by už chcela ísť najradšej pondelok domov, ale ja by som bola rada keby bola radšej tam. Pa :-)

ethel

Ahoj Lenočka moja...myslela som na ňu celý deň..je normálne,že mala bolesti,ale verím tomu,že ty už dnes vieš viac,určite si teraz pri nej.Najhoršie má za sebou.Napíš mi konkrétnosti,čo jej povedali,čo bude nasledovať(chemoter. alebo ožiar)Možno je to ok.Ozvem sa ti zajtra,lebo dnes večer tu nebudem.Myslím na vás...pá

mijka

ahoj lenka, straašne Vám držím palčeky!!Bude to dobre uvidíš, len treba veriť a nevzdávať sa!
Maminka už má to čoho sa tak obávala za sebou, bude to už len lepšie, musí,..no treba mať trpezlivosť. Viem veľmi dobre že je to v takýchto situáciách strašne ťažké ale musíte vydržať!!
Hlavne ty musíš byť silná, aby si vedela podporovať maminku a dodávať jej silu!!Držím palce, mooc :))