Priatelke bolo v noci zle,rano ju dokonca napinalo..Moze byt v tom?

macka26

tvoja priatelka ked si pojde po vyvolavacku tak nech si da predpisat aj antikoncepciu nie?

sexualny zivot by ste chceli viest, ale zodpovednost vam chyba !_

jjjjjjjj

ked je tehotna a dostane vyvolavacku tak to na tehotenstvo nebude mat ziadny vplyv. a myslim ze lekar len tak vyvolavacku zene neda , bez toho aby sa ubezpecil sam ci nieje tehotna kedze jej meskaju kramy. lekar najprv zisti pricinu preco meskaju a az tak nasadi liecbu alebo da vyvolavacku

kvietok23

jasne ..urcite sa boji ze je v tom..pondelok pojde na vyvlavacku a doktorke nic nepovie s tym, ze si bude mysliet, ze keby bola tehotna a vyvolavacka jej vyvola kramy, tak uz "nebude tehotna" ....radsej jej kup test...vyvolavacka sa nedava len tak zo srandy, ked si to dievca zmysli...a 7 dni meskania na to podla mna este nie su ani dovod...

Quaresma23

inak a teraz je jej nanic..dennodenne...a ma bolesti pri vajecnikoch...meska jej menstruacia uz siedmy den...a ma pocit ze je skor prechladnuta.vraj ce ist pondelok na vyvolavacku....

jaLENja

10 dní pred menzesom kľudne mohla mať plodné dni... ak ste mali nechránený styk, pokojne mohla ostať tehotná a už aj tak krátko po tom môže mať príznaky.... Tehotenské testy sú aj také, že v prvý deň očakávanej menštruácie dokážu určiť tehotenstvo, tak ho kúpte a bude vedieť, ak jej to mešká týždeň, už sa to tak objaví... a nech ide k lekárovi, ak jej krámy neprídu a má ich pravidelné...

.....

A nemá zápal vaječníkov, a ešte vraj je prechladnutá. Prečo hneď panikárite, nechápem. Ak jej pomáha teplá sprcha, bodľa mňa má zápal....