dobry hydratacny makeup?

ich

Ale mi napadlo,ze mam nejake aj rimmel a tie nie su az take drahe a su fajn.Ale nie su trio ale duo dymove.A mylsim,ze som trio videla aj v dm a stali cca 6 eur.

ich

ano ano presne to chce pravidelne licenie aby sa vysusila aspon trochu co najskor.
momentalne mi niake ocne tiene nenapadaju,ze trio a v rozumnej cene.popremyslam :-)

ich

Tak to mas potom o kukuc vystarane ak mas pekne mihalnice.
Mali tam myslim 6 trio druhov a stali 13,60 eur.A nie su ani najvacsie tak potom stali ako tak dost.
A nemam rada ked si kupim novu mascaru lebo aj mne potom pride taka tekuta a neviem sa dockat kedy bude uz taka opotrebovanejsia.

aluska1

no ja mam mihalnice dobre, ked si ich namaljem tak si kazdy mysli ze mam umele

preto sa pytam lebo niektore maskary vobec nedrzia na mihlaniciach, su strasne tekute

a tie tiene kolko stali?j by som chcela take na dymove licenie

ich

a k tym mascaram neviem podla mna to zalezi ake mas mihalnice a preto je to individualne.Teraz mam Loreal double extension a tiez je celkom fajn.Ale ja si lepim na oci trsy mihalnic tak to niako neriesim a az tak velmi nehladam tu najfantastickejsiu mascaru.

ich

Nemam ziadnu ,ktoru by som uprednostnila.Vcera som si napr.vo fann kupila nove trio tiene bourjois a su vyyyborne.Mam nieco aj od NYX a tie veci su fakt dobre.Nie su tak cenovo narocne ako MAC a kvalita je tiez super.