Co vas dokaze motivovat?

Deee

maria
u nas maju zamestnanci raj ked makaju, aj odmeny aj bonusy aj pochvalu samozrejme:-)
len nedavno sme vsak museli prepustit slecnu, ktora nam buzerovala zamestnancom v domneni, ze je nieco viac ako oni, pricom robila na rovnakej pozici a este k tomu pomalsie a nekvalitne...a to bolo teda skutocne neprijemne...
ked pracujes s ludmi cely den a poznas ich, vies aj ake bonusy im pomozu a potesia, ci peniazky alebo nejaka zlava alebo pochvala, kazdy sme iny a dobry sef vie vycitit co koho motivuje...

soffa

okrem penazi?len tie peniaze,z ineho sa clovek nenaje.moze ma bavit praca,ale robit to zadarmo?neviem neviem,ci by sa taky clovek nasiel.ja som aspon uprimna,

datelinka

maria, dostala si byt zadarmo, alebo takmer zadarmo, nemusela si brať hypotéku na 30 rokov. nechytaj ma za slová.
okrem toho nemám 2O, pamätám si na socík.

ewelin28

Tak musim suhlasit s tym nazorom, ze ludi vo vyrobe najviac motivuje asi ta mzda..a potom ludsky pristup vedenia..a aj pochvala urobi svoje :)
Adam...no neviem si predstavit, zeby firma svojim vyrobnym robotnikom dala sluzobne auto ci byt...taketo motivatory sa pouzivaju pre manazerov a riaditelov..a nie pre "poddanych"...i ked ja by som to brala..ale na to by asi ziadna firma peniaze nemala no :)

[zruseny12]

DEEE
...ano,asi mas pravdu,dovera je zradna,ale su ludia a ludia...vedenie musi byt prisne,ale nie buzerovat...ludia vedia zneuzit doveru,ale nie su vsetci rovnaky...
asi fakt nic idealne neexistuje...ale myslim si,ze ked je robotnik dobry,tak by si ho mal zamestnavatel vazit,ale malo by to byt aj naopak robotnik by si mal vazit svojho zamestnavatela-ked mu da doveru atd.
je to tazke o tom pisat,lebo o tom by sa dalo dlho polemizovat...

ewelin28

Adam....no bodaj by som raz robila personalistku..ale teraz len pisem pracu na temu motivacia zamestnancov...a zhanam nieco nove..neobjavene, vies :D

lost

ak by zvysili plat 100 nasobne, uz ani tie peniaze by nemotivovali :D

casom... casom by stratili hodnotu a clovek by bol taky znudeny zo zivota.. a pracovat by nechcel :)

Help

co je to za praca,,vyroba"??
To mi znie ako za komunistov......ale nepamatam si to.
To sa aj dnes slape v takej atmosfere?