Porobenie, kliatba, urieknutie

maria2

JOHNY MAL SI SI TO DAT SEM VESTENIE JE VESTENIT ALE NEVA VED MAS TU SVOJU TEMU ALEBO SI SI MOHOL ESTE JEDNU ZALOZIT VED TAKTO SOM TU MALA AJ KAITANA A NA NEHO KONTAKT ...

[zruseny12]

KAITLIN
...neviem ako to myslis,ale psychiku ja mam ok...a chora uz som...mam zdravotne problemi...a dost VAZNE...AJ JA TI PRAJEM VSETKO DOBRE

KAITLIN

Mariaa napis mi na mail _poradim ti,aby si neochorela,taketo veci maju velmi zly vplyv na psychiku.

vsetko dobre ti prajem!

agaven

a tu co to zapadlo prachom nik nic ..ja si ties obcas tuknem vo svojej teme Johny ja som taky neveriaci tomas ale ked tak uvazujem a verim na tie akoby urieknutia aj to ze druhy ma moze prekliat ze sa nedari tak je niekto co to vie hej vestci haha asi len niektory aj carovat neviem ,, ale co ak naozaj su taky .. Mna cosi napadlo kedydi jedna znama zena z dediny isla dole vodu zo sdravym až sa ocitla v nemocnici a bola na prd a mala asi 3 deti a ta jej mama isla za jednou ja to napisem do nejakeho hrozienkova a doniesla jej len vec v ktorej ta dotycna chodila asi no viac ako 3 dni malo to oblecene ale neviem ci aj foto to už nepametam a ta jej mama robila vsetko to co jej povedala ta zena a dokonca mala cosi pri chalupe v zahrade hodene asi kosti ale ta co tam lezala nesmela sa toho dotknut už by zomrela on chuda to prekrocila a tak postupne isla dole vodou nevedili ani lekari vsetko mozne len davali strdce pecen zlcnik .,...atd.. no a ten koniec a ta asi mama to bola tak ona to mohla zobrat lebo jej to zevraj nebolo adresovane ale chytila ani neviem ci a dala to prec ...Co sa stalo zije dalej už dokoca deti triedili kto komu daju jedno babke jedno otec a dalsie tusim do decaku ... ale zila dalej a tusim ze este zije ???? tak rozmyslam ak teda robia bu bu caruju s tou magiou ako sa aj ja bojim jej tou ciernou tak teda ta biela zase sluzi na oddtotto k opaku teda

agaven

si zlata moc dakujem ja som nevedela tvoj meil ty si si nikdy nedala nejako vestit ale mas to co ja hehe a ospravedlnujem sa ze toto nie je moja tema ze som sem vbehla ale zase viem kde si na teme svokra ale zase aj tak ked tam ides ty si tam zase nie si hehehe tak dobre a prajem pekny vecer...

[zruseny12]

...neviem ako by som zacala,ale myslim si ze to ako som ochorela atd. na mna privolala ta zenska...tym ako na mna nadavala atd.neviem je to na dlhe pisanie a neviem ako zacat...bola som uplne zdrava-ochorela som /tazko sa to vsetko vysvetluje/ ked som ju spoznala...