gestil wonder-problem

Príspevok v téme: gestil wonder-problem
linka55

Ahojte po precitani nespocetneho mnozstva pozitivnych komentarov na masku gestil wonder som si ho kupila aj ja...Po prvom pouziti(malo som ho pod igelitom asi hod a pol:)) sa moje suche a znicene vlasy premenili na lesku hrivu....No na druhy a treti krat ako by som si ho ani nebola dala...moje suche vlasy su spat:((((Netusim v com je chyba.....Nemate skusenosti?Poradte

lienocka12

ja som si tiez kupila Gestil,pretoze mam uz asi od trinastich rokov (od puberty) suche a krepovite vlasy....predtym som si precitala nespocetne mnozstvo prispevkov s uzasnymi odporucaniami....umyla som si s nim vlasy a prvykrat to bolo fajn....krepovitost nezmizla uplne,ale bolo to o dost lepsie ako inokedy...no odvtedy som uz po Gestile take dobre vlasy nemala,je jedno ci si dam masku,alebo si ho dam len na chvilu,stale je to nic moc....a tak ho uz pol roka pouzivam s tym,ze sa snazim si vsugerovat,ze pomaha aspon trosicku...a takisto je to u mna s kokosovym olejom,ktory je tu tiez na fore ospevovany...to co zabera mne je serum Smooth od Indoly,ktore mi odporucila kadernicka a je fakt uzasne...dava sa do umytych vlasov a uz sa nezmyva...keby som mala pouzivat len Gestil,tak hroza

mirka 23

Nie.. v pohode :-) Len si už asi desiata čo sa pýta či to a to sa da dostať v lekarni a ja mam alergiu na lekarne :-)
Gestil dostať v malinkych obchodikoch s lacnou dekorativnou kozmetikou. Musim sa neskôr pohrabať po nete.. bola taka super mapka Slovenska s tými obchodikmi. Je tofakt dobrý balzam stoji 7 ečiek 200ml balenie. A je dobre ho nedavať ku korienkom vlasov, aby sa vlasy zbytočne nemastili.

mirka 23

prečo si všetci myslia, že v lekarni sa daju kupiť dobre veci? Miamia odkial si?Gestil maju len v par obchodikoch na Slovensku, pripadne sa da objednať cez net.
Linka a maš farbene vlasy alebo svoje?
A ten gestil si davaš stale po umyti?
Hennu si neskušala?