ako sa zbavit švabov v byte

lost

fuha, oni su tak odoblny? :)

dokazu behat aj cez vodu (WC)? :-O

HOLLY... tak to je uz psycho.. asi som podcenil nepriatela... ajeje

bibi123

lost-oni sa mozu dostat aj cez hajzel, umyvadlo... predtym, ako som sla do bytu prebehla uplna rekonstrukcia-vyliatie betonu, nove parkety, dlazba, nove omietky s elektrikou, nove kachlicky, umyvadlo, zachod, vana-ziadne jadro, vsetko bolo utesnene a 1.noc, co som tam isla spat, zbadala som tam behat svaba, hned som bezala na noc k nasim:O))) potom mi to tam boli vystriekat, u spravcu sa vybavila celkova deratizacia domu a nastastie bolo po probleme... ale neboj sa, druhu noc som mala okolo postele rozmiestnene lepiace pasce na svaby, keby niekto prezil

lost

A ako sa tam tie svaby dostanu do bytu?

Co skusit zneskodnit kazdu moznu dieru v byte ?
jedine krizove miesto co ma napada je "jadro" tam kde idu tie potrubia.. ako inak by sa potom dostal svab do bytu ?
+- pouzivat nejake sietky na oknach a balkone.. a potom je prakticky nemozne aby svab preliezol, ci nie? ved on je dost velky hmyz ....

bibi123

babo a keby ste skusili oblecenie a vsetko, co sa da vyvarit? ono je to nekonecny maraton, ked vy odstranujete svaby a zasvabeny sused sa Vam rehoce... na ostatnych veciach sa snad drzat nebudu, ak ich umyjete..

babo333

bibi123-dakujem ti velmi za snahu o radu,ano mas pravdu ze sa pohybuju po tme ale v nasom pripade aj ked po 3x chemickom postreku a pastovani aj niekolko nasobnym surovanim bytu uz nam tak zamorili byt ze liaharen si porobili v roznych castiach bytu,neustale sa im podari preliez k nam od suseda cize nam tam lezu aj cez den a bojim sa kde vsade sa uz poskovavali a nakladli vajicka a vraj z vajicka sa vyliahne az po vyprchani jedu preto si myslim a zaroven sa bojim ze vyprasenie veci nebude stacit:(((

www3

to LOST - pocuvaj ma lost ty si asi strateny viac jako ten tvoj nick... ale aj tak napis sem svoje cislo uctu prosim ta aby sme ti tam vsetci poslali vsetky svoje peniaze za tu skvelu radu ...

bibi123

babo333-svabi sa schovavaju a pohybuju len v tme, takze sa pobalte cez den, vsetko skontrolujte po jednom a nebudete mat problem

lost

Tomu som jednoducho neodolal :)

ale aby som aspon mal snahu pomoc, tak poradim, napis presne toto do Googla

"ako sa zbavit svabov"

a prvy link ti najde nieco co by mohlo pomoc, je to priliz obsiahla diskusia na to aby som to sem kopiroval a link sem pisat nechcem, kedze je to asi konkurendny portal...

babo333

dobry vecer,prosim vas velmi velmi veeelmi pekne o radu,byvam v podnajme v panelaku a mam velky problem so svabmy,zistili sme ze tento problem je dlhodoby a neriesitelny a chceme odist prec,nevieme ako sa mame zbalit a odist z bytu bez toho aby sme tuto hnusnu haved nepreniesli von z bytu resp do ineho bytu, zbalenie veci myslim komplet s oblecenim, knihy, nabytok, kvety, mikrovlnka atd mam z toho nocnu moru a je to aj velmi velka zataz na psychiku,prosim vas o naozaj dokladnu ucinnu a 100% radu,vopred vam velmi pekne dakujem