ultrazvuková liposukcia

charlott

megy0071, pochval sa, ako bolo?? Dalo sa zniest do pistanie v usiach? Mas dole nejaky ten cm? A v ktorom meste si bola? Spokojna po prvom pokuse?

miamiamiau

tak baby, ja som na tom nebola ale nan letak o tom kolko to stoji a tiez som sa o tom informovala nakolko to znie lakavo,tusim sa tato metoda vola KAVITACIA, a stoji to 20+20min=84eur, 30+20=112eur, 40+20=140, 50+20=156eur, 60+20=172eur, 70+20= 188eur, v nasom meste to robia len jeden den v mesiaci, ze daky kbehaju po slovensku stym a ze to robia stale inde, a vraj napr 20min sa robia dve plochy velke asi ako dlane, alebo ruky, dve zato, ze asi nikto by nechcel len jeden bok, za vrstvu tuku som nepocula nic take, ze by tam malo byt dake obmedzenie, ked ho nemate dost,,,ale vraj uz po jednom sedeni odide aj 2cm napr zo stehiem. Ja by som to teda tiez vyskusala,,, a inak na celulitidu odporucam ROLETIC, je to stroj na masaz, torchu to boli na prvy krat, druhy krat este viac, ale da sa to zvladnut, ja som mala zacinajucu celulitidu a mam teraz krasne hladke nohy, bola som asi 3x, ale vraj jedna zena na tom za 2mes schudla 7kg, je to vazne dobry stroj, odporucam vrele, no nie kazdy ho ma.... na okolie LC viem dat kontakt.

megy0071

mira.Ďakujem za tvoj príspevok,tvoj ma zaujal.Ja som sa nerozčulovala,ale ked chce niekto vediet čo to stojí tak,načo to komentuje.Bud na to mám,alebo nie,alebo mám a nedám,každého vec.Ja som už dnes bola prví krát a v máji končím.Nečakám zázraky,ale určite to pomôže,po dvoch detoch sa brucho nedalo do poriadku a preto som to uvítala,že je takýto druh liposukcie-bez skalpela.To som sa stým bruchom aj niečo natrápila,lebo druhé dieta bude mat už desat.Je to dobrí štart,ktorý niečo pomôže.Nečakám zázraky,ale určite má čo íst dole.Ja sa stravujem v celku fajn aj ma pochválila,že veľa veci robím tak ako aj radia.Cvičit budem,chcem,aby výsledok bol dobrý,potrebujem zhodit celkovo aj inde.Hádam to pomôže.:))

mirarrrr

Megy, ved sa nerozculuj, normalne tam chod, a uvidis, oni ti poradia presne kolko kde sa ti da odstranit, kolko sedeni ti treba aby bolo vidno nejaky vysledok a tak. Spokojnost ti nikto nezaruci, a je pravda, ze zazrak sa nestane tak rychlo ale pokial je z coho tak ti urcite nieco ubudne. Samozrejme aj peniaze, ale to uz kazdy musi vediet sam kolko naco ma.
Ja som napriklad studentka, ale aj pracujem takze tych 400 eur co som tam nechala ma nezabije a je vidiet nejaky vysledok aspon.
Urcite to ale treba kombinovat s prisnym pitnym rezimom a neprezierat sa. Ten tuk sa potom niekde aj tak nabali. Cvicenie sa napriklad vyslovene neodporuca pocas kur, aby bolo vidno cisto efekt ultrazvuku a aby sa zaroven nenabalovali zase svaly na tych miestach lebo to potom nevidiet ci sa deju zmeny.
A objednaj sa tam hlavne vcas, lebo pravdepodobne si pockas aj 2 mesiace na rad.

megy0071

Ja na to mám,tu nepíšu len pubertiačky,alebo študentky..Vec názoru.Pre tie sprosté poznámky som váhala či to napísat...Nezamýšlate sa niekedy ,že nie každý može športovat a može sa aj zdravo stravovat a nechudne a potrebuje zhodit...Pre mňa to bude pomoc.Čo sa týka stránky ta u mňa vôbec nehrá dôležitú vec,výzor stránky a veci okolo toho su mi fuk.Ja vám tu nemusím o tom nič napísat,nepíšem to tu pre seba,ale pre vás.Ja som sa už rozhodla.

mirarrrr

Ja som na tom bola pred rokom, tiez balik 6x a potom vzdy lymfomasaz. Dala som si robit vnutornu stranu stehien a bola som celkom spokojna. Zas ja nie som tucna ale ani ziadna vyzla, len tie stehna sa mi neprijemne o seba obsuchovali, ved viete :) a schudnut odtial sa FAKT neda. Uz po prvom sedeni ked som si vecer presla rukou som citila, ze tam je akoby priehlbina, kde bol predtym tuk, ale opticky sa to len vyrovnalo, nevyzera to nerovnomerne. Tych 6 sedeni mi tam "uvolnilo" asi 2 cm, co som potrebovala. No a potom som vysadila HAK a tak som schudla, ze sa mi stehna uz nestretnu :D
Na tie lytka to asi nepojde, oni to robia len tam kde je naozaj vrstva tuku, z ktorej je co dat dole. Skutocne, som si chcela dat aj boky, ktore mam fakt makke, ale podla nich tam vraj nebolo dost tuku, tak tam namierili len polku terapie na kazdu stranu a skutocne som citila ze to aj viac boli.
Vam sa moze zdat ze mate tukovy vankus, ale v skutocnosti tam proste mate viac svalovej hmoty a tak...aj ked mozno mlandravej. Netreba hned vsetko rozbijat :))