Aký šampon?

jankaaaaaaaaa

ja som tiez chcela pouzivat len tie zihlavove obycajne, lenze uz aj v tych je tolko chemie ze je jedno ci pouzijem zihlavovy alebo nejaky iny znackovy.. mam púocit ze tej zihlavy tam je asi tak 1% .. alebo mozno sa mylim.. neviem

blondula

niet nad zihlavovy sampon !!!!!!!! v spanielsku som mala s nim obrovske problemy,lebo zohnat ho niekde v obchode,alebo drogerii bolo nemozne !!! strasne mi padali vlasy a jedine v lekarni ho mali ! a to ani nepisem tu cenu,ze jaky "vzacny" tam bol !!!

Darya

ja som vyskúšala úplne všetko, mám veĽmi husté, dlhé a krepovité vlasy, ktoré nie sú ani kučeravé ani rovné, neskrotné, no skrátka hrôza, najprv som skúšaa drogériovské, nepomohli ani jeden, a ak áno, tak iba chvíĽu, hlavne Pantene s tým som bola spokojná prvý týždeň, o týždeň na to sa mi začala z neho nadmerne mastiť pokožka,tvoriť sa lupiny, garnier mi zasa vlasy vysušoval, skúsila som teda bio kozmetiku, všetkymi ospevovanu aka je šetrna k vlasom, vydžala som pri nej mesiac, vlasy po umyti boli suche, a veľmi ťažko a rozčesavali, kondicionérom som síce nešetrila no aj tak mi po každom umyí na hlave ostalo o pár desiatok vlasov menej, lebo sa nedali rozčesať, skúsila som teda loreal professionel aj schwazrkopf, nie tie drogeriove, ale profesionalne z kadernictva, vysledok fajn, ale za tu cenu? absolutne sa neoplati, terza použivam obyčajny žihlavovy šampon, znie to smiešne a pred par mesiacmi by som sa aj ja sama nad tym smiala, pretože žihlavovy šampon som nechcela vidieť ani zdialky, bala som sa velkeho vybuchu, suchych vlasov, a krepovitosti, prave naopak, vlasy mam nadmerne leskle, krasne zdrave a jemne, nie su krepovite, dokonca ich mam dokonale rovne aj bez žehlenia, odkedy mam zihlavovy šampon prvyraz po 4 rokoch mi vlasy chvali aj okolie

baby45

neviete mi poradit nejaky sampon na kazdodenne pouzitie na prirodnej baze????
A ma niekto skusenosti zo samponom z radu Logona???????

XIXI123

skus pantene taky ylatý pasik tam je a plus aj balzam sa da k tomu kupit:)to je super šampon ale neumývaj si ich každý den ved to stačí každý druhý den:)