neprestávajúce bolesti v podbrušku

Príspevok v téme: neprestávajúce bolesti v podbrušku
kvietok15000

nedávno som mala 1 pohlavný styk. Odvtedy ma trápia bolesti v podbrušku, vôbec neprestávajú.Najskôr som mala pálivé bolesti pri močení, hrudkovitý výtok. Neviem môže to byť aj niečo s obličkami, lebo sa mi urobili tmavé kruhy pod očami, také niečo som v živote nemala. Viem, že treba ísť k lekárovi,ale vraj ku gynekologovi ísť nemôžem, lebo nemám 18. Za každú radu vopred ďakujem.

aluska1

kvietok aj keby nemas problemy tak ku gynekologovi mozes ist ..aj skor ako v 15,
ty mozes ist normalne bez akychkolvek problemov

kvietok15000

v prvom rade ďakujem za odpovede, aj ja to vidím na nejaký zápal...mám 17 čoskoro 18 a to, že sa ku gynekologovi môže ísť len od 18 som mala od kamošiek, ale je to hlúposť, lebo pokiaľ mám problémy mal by ma vyšetriť

kruhy

Mojej kamarátke sa spravili tmavé kruhy pod očami..mala silný zápal močových ciest aj gynekologický zápal. Ak máš bolesti pri močení, choď najprv k obvodnej a potom sa objednaj na gynekologiu, ale povedz, že máš problémy, lebo čakacie doby sú niekedy aj 2 mesiace. Určite tam choď, ešte keď máš hrudkovitý výtok....

ivetkab

Moja zlata ku gynekologovi ísť mozeš aj sama,ale povedz mi čo si tým dosiahla že si mala v 15-tke sex.Ja mam 33 a nechapem vas dievcata prečo sa tak s takym niečim krasnym ponahlate,ved v potom len tu pisete som v tom ,čo mam robiť.A kde su rodicia???

aluska1

to ti kto povedal ze nemozes ist u gynekologovi ed nemas 18?ku gynekologovi mozes ist od 15 rokov bez rodica!
a len tak dalej-takto sa dopracujes akurat tak k neplodnosti