Ako sa zoznamit?

Príspevok v téme: Ako sa zoznamit?
isabel

Ahojte, zaujimalo by ma ako by ste riesili moju situaciu.
Uz pol roka sa mi velmi paci jeden chlapec, byva na nasej ulici na opacnom konci. Vidavam ho z okna ked chodi domov. Viem kde byva, ale nemam o nom ziadne ine informacie.

Neviem ako sa s nim zoznamit. Na internete som ho nikde nenasla, to nie je cesta. Neviem ci ma dievca, ale este som ho so ziadnou nevidela.
Mam ho sledovat nech vidim kam chodieva a potom sa tam nenapadne prismejdit? Alebo sa ho mam spytat kolko je hodin? A co potom? Co by ste robili vy?

Uz som zufala, velmi ho tuzim spoznat ale nechcem sa strapnit, lebo nie je z opacneho konca mesta a my sa stahovat neplanujeme :D

isabel

Ivka, ak vies meno, skusala si facebook, alebo pokec?
A kde ho vidavas, na chodbe alebo aj na prednaskach?
A neskusis sa k nemu dostat cez jeho kamaratov? Najprv by som sa skusila nenapadne zoznamit s nejakym jeho kamosom ak sa rozklepes len co ho uvidis - a ten pocit velmi dobre poznam...

ivka145

ahoj isabel, ja mám tiež taký problém, sa mi páči taký chalan na našej fakulte, neviem ako sa s ním zoznámiť. študuje iný odbor ako ja, je prvák aj meno viem, ale dalej neviem ako :(, ja mám taký problém, že ked sa mi niekto páči tak ja sa hanbím toho človeka :( :(.

0vecka

hmm ja som takto par ludi spoznal skratka prisli za mnou ze ci sa nepozname pritom mi bolo jasne ze to hrali lebo sa ani nedivili ked som povedal nie :)
inaq urcite lepsie ako ho pozorovat pol roka :)

isabel

Super taktika ovecka :D
Alebo pridem ze: Nechodil si ty nahodou tu v Blave na zakladku? Ano? Tak odtial ta poznam, a jak sa dari, studujes este?... :D
To nebudem ja ta z koliby, lebo tam moc nechodim :o)

0vecka

ked ho najblizsie uvidis tak chod z anim a povedz nepozname sa nahodou ??? povie ze nie a ty to mozes dalej rozvinut ze ano bla bla no a nabuduce ked ho uvidis tak sa uz poznate..

isabel

Napisala som ze
nemam obavy ze by som sa mu nepacila.
Nie ze by som sa mu urcite pacila. Znamena to, ze z toho ci sa mu budem pacit si nerobim tazku hlavu, nie to ze som modelka.
Mam rysave vlasy a ked som bola mala dost som tym trpela, lebo som bola to blede skarede kacatko s pehami a vysokym celom. A to formovalo aj moju povahu a teraz som so sebou spokojna a myslim si ze pekna som, ale tolko sebavedomia ako Ty asi nemam lebo sa necitim na to ho priamo oslovit a dakam ho pozvat.
To ci mam na to ho pozdravit a pokecat si s nim ako s uplne neznamym clovekom vobec nie je otazka veku. A patram po nom preto aby som sa s nim mohla zoznamit pri inej prilezitosti ako na ulici.

romanticka

Nic v zlom,ale v 23 rokoch si znacit kedy si ho videla,to robi moja sesternica,ktora ma 15.Myslela som si,ze aj Ty si v takom veku.
Mozes byt aj nadherna modelka a nemat nudzu o napadnikov,co ak sa mu pacia tucne baby s rysavymi vlasmi?
Ja by som si taka ista nikdy nebola,ze by som sa danemu cloveku urcite pacila.A ked mas 23,tak by si ho mala normalne pozdravit a nie patrat po nom.Smiesne,kedze byva na Tvojej ulici.Teda ak nebyvas v NY.
Len moj nazor,neber to v zlom.

isabel

Romanticka - ja nim nie som posadnuta, asi si to zle pochopila, skor som sa snazila zistit ci chodi do skoly, alebo pracuje, nie je na tom nic zle ked si znacim 3x do mesiaca ked ho uvidim kedy ho vidim, lebo z toho sa da dost zistit, ked nemam ine zdroje :( A preco sa tym nezabavit ked sa da :D

A tiez nehovorim ze som neviem ako pekna, len to ze nie som skareda a to ze som si toho vedoma neznamena ze som namyslena ani ze mam nadbytok sebavedomia. Alebo ak je niekto pekny alebo nie je skaredy, nema pravo si to o sebe mysliet?
Chcem len povedat ze nemam nudzu o napadnikov, i ked niekedy mam pocit ze by to bolo lepsie, ale to vies len ked zazijes.

Vila - on ma psa, len ho nevenci lebo maju zahradu :D A krstne meno neviem, no na fb je malo ludi s jeho priezviskom a z nasej stvrte ani jeden. A tiez, nechcem ho zatial zbalit, lebo ho nepoznam, iba mi je strasne sympaticky a zaujimavy, tak sa chcem zoznamit :o) A dakujem moc moc za podporu :o)

isabel

Romanticka - ja nim nie som posadnuta, asi si to zle pochopila, skor som sa snazila zistit ci chodi do skoly, alebo pracuje, nie je na tom nic zle ked si znacim 3x do mesiaca ked ho uvidim kedy ho vidim, lebo z toho sa da dost zistit, ked nemam ine zdroje :( A preco sa tym nezabavit ked sa da :D

A tiez nehovorim ze som neviem ako pekna, len to ze nie som skareda a to ze som si toho vedoma neznamena ze som namyslena ani ze mam nadbytok sebavedomia. Alebo ak je niekto pekny alebo nie je skaredy, nema pravo si to o sebe mysliet?
Chcem len povedat ze nemam nudzu o napadnikov, i ked niekedy mam pocit ze by to bolo lepsie, ale to vies len ked zazijes.

Vila - on ma psa, len ho nevenci lebo maju zahradu :D A krstne meno neviem, no na fb je malo ludi s jeho priezviskom a z nasej stvrte ani jeden. A tiez, nechcem ho zatial zbalit, lebo ho nepoznam, iba mi je strasne sympaticky a zaujimavy, tak sa chcem zoznamit :o) A dakujem moc moc za podporu :o)