Ako sa zoznamit?

Príspevok v téme: Ako sa zoznamit?
isabel

Ahojte, zaujimalo by ma ako by ste riesili moju situaciu.
Uz pol roka sa mi velmi paci jeden chlapec, byva na nasej ulici na opacnom konci. Vidavam ho z okna ked chodi domov. Viem kde byva, ale nemam o nom ziadne ine informacie.

Neviem ako sa s nim zoznamit. Na internete som ho nikde nenasla, to nie je cesta. Neviem ci ma dievca, ale este som ho so ziadnou nevidela.
Mam ho sledovat nech vidim kam chodieva a potom sa tam nenapadne prismejdit? Alebo sa ho mam spytat kolko je hodin? A co potom? Co by ste robili vy?

Uz som zufala, velmi ho tuzim spoznat ale nechcem sa strapnit, lebo nie je z opacneho konca mesta a my sa stahovat neplanujeme :D

dobra vila

Podla mna to nie je vobec chore pisat si cas, aj ked ja osobne som to nikdy nepraktizovala. Ved ked sa mu tak velmi paci, tak si robi aspon nadeje, o kolkatej by ho mohla stretnut. Co je na tom... najma ked chodi v pravidelnom case (+ - nejaka ta polhodka). Ved je to vzruso, normalna detektivka je baba :D.
A tiez nevidim na tom nic zleho, ze by sa mu nemohla nepacit... Tym podla mna nechcela vyzdvihnut to, ze je nejaky modelkovsky kus, ale proste to, ze je pekna, alebo normalna baba, o ktoru by ini zaujem mali (na tomto uz fakt nevidim nic zleho)... a aj keby, tak ona vie, ako vyzera a ake komplimenty jej skladaju ini a pod...
Skoda, ze chlapec nema psika, to by to zoznamovanie sa islo uplne ze hladko...
Nevies presne kde byva? Odkukaj jeho meno a checkni si ho na facebook :D.
Vazne sa mu prihovor, trebars aj s tou adresou, aspon uvidis jeho reakciu a ta je velmi dolezita. Lebo ked len tak neochotne odfrkne, to uz nieco znaci...
Pozri, nemas co stratit, skus... len ho niekam nepozyvaj, najma ked ho este ani nepoznas...
Drzim ti strasne palce, mas moje sympatie, bodaj by ste za par tyzdnov uz ruka v ruke chodili :D

romanticka

To je chore pisat si casy,kedy chodi po Tvojej ulici.
A ze nemas strach,ze by si sa mu nepacila?
Pekne sebavedomie,klobuk dole.
Ak mas take sebavedomi,tak ked o uvidis,normalne sa mu pozdrav.Nechapem,co je na tom zle.

isabel

Boze baby, ste uzasne :D
Ja mam 23, ale na drzovku ho dakam pozvat to by som nemala odvahu, aj ked kamosky mi to odporucali. Nemam obavy ze by som sa mu nepacila, ale skor ze by ma odpisal: Sorry baby, mam holku, a to by bol radny trapas.

Cez znamych som skusala, lebo som dufala ze v nasej mestskej stvrti sa cez kazdeho da dostat ku kazdemu, ale stratila som nite, dokonca som sa cez kamosku zoznamila s chalanom co byva o dva domy od neho dalej a ten ani nevedel ze tam byva daky chlapec..

Vidam ho vacsinou len cez okno, raz za dlhy cas ho uvidim v eline alebo ked vencim psicka.

Ahojj - tiez som rozmyslala, ze najprv nech o mne aspon vie. Ale aj ked vencim psika 3krat denne (a to ho ani nemusim, lebo mame zahradu) tak ho uvidim mozno raz za tyzden. Uz som si aj pisala casy kedy chodi domov a je to vzdy inak :(
Ale s tou ulicou fajn napad, toto skusim ked naberem odvahu :o)

ahojj

Ja by som sa ho spytala asi, ci mi nevie povedat (navigovat ma), kde je ulica (dopl si meno ulice sama), aby som aspon pocula jeho hlas pre
zaciatok a nejaky ocny kontakt. Ked by som sa mu pacila, mozno by sa ma nabuduce opytal, ci som ju v pohode nasla podla toho jak mi radil. Ak nic z jeho strany, tak by som ho asi nabuduce pozdravila a ak by sa furt nemal k cinu, zabudla by som nanho, ci sem-tam o nom snivala. To by bolo asi vsetko. Na viac by som sa nezmohla pravdepodobne. Ako sa zachovas ty, je na tebe. Mozno ta napadne originalny napad ako s ananho kuknut znbizka alebo vas osud zvedie akosi i sam dokopy, lebo sympatie, ktore vysielame voci inym ludom, oni aj zachytavaju a to nemusime vyrieknut ani slovo.

romanticka

Ja nehovorim,ze to robim,ale muzi to maju radi,iniciativnu zenu.
Ved ho nemusi pozžvat hned na kavu,ale nahdoen stretnutie,ahoj,kolko je hodin - je to prvoplanove a lahko odhalitelne.
Tak preco sa skryvat ak chceme niekoho spoznat?
Staci,ze sa s nim stretne na ulici,pozdravi ho a ked sa budu minat,tak sa ho opyta,prepac,ale nie si tu novy?
A uz je to ine,ako opytat sa kolko je hodin?

dobra vila

romanticka, tak toto vobec nezavisi od veku. Ba dokonca by som povedala, ze na to, co si napisala, by sa skor odhodlali mladsie dievcata, teenagerky, ako tie starsie. Ja som teda ukecana a nemam problem sa zoznamovat, ale ze takto by som chalana nestopla, to je tutovka. Najma ked ani nevie, ci ma priatelku a ci nie... a rovno ho pozvat na kavu? No neviem, neviem... ja vychadzam zo seba, ale ty si mozno taky typ, tak to je pre teba velmi dobré! :)

romanticka

Neviem kolko mas rokov,ale ak po 20tke,tak yb si na to mala mat odvahu.
Pekne sa upra,oblec si nieco v com si pripadas sexi,chod vonku a ked sa s nim stretnes,jednducho mu povedz:
Ahoj,casto Ta vidim na nasej ulici,si tu novy?Nemas chut zajst niekedy na kavu?

dobra vila

Toto je zlate :). A pocuj, nevidavas ho aj niekde inde? Trebars ked chodis von niekam s priatelmi a tak. Alebo nemate nejakeho spolocneho znameho? To by bola vyhra.
Inak podla mna, ked ho stretnes na ulici, pozdrav ho :P :D (ved ty ho uz aspon z videnia poznas). Potom sa budete prinajmensom zdravit, uz bude vediet, ze existujes atd...