nieco ma pomaly zabija :(

Príspevok v téme: nieco ma pomaly zabija :(
tomas47

Presne tak uz sa to ani neda vyjadrit...neustale zvysena teplota,bolesti brucha,hlavy,chrbta nechutenstvo,navaly horucavy, a to mam len 20 rokov a tieto veci ma trapia uz asi pol roka :(...a moj lekar sa z toho smeje vraj som OK lebo mam v poriadku krv a on na mne nic nevidi...lenze ja uz casto pomyslam aj na samovrazdu lebo sa citim akoby ma nieco pomali ale isto zabijalo :(

[zruseny12]

...presne tak ZMEN LEKARA/ako radi JAJKA/...alebo zacni od GASTRA-VYSETRENIE ZALUDKA ATD. ak sa mas zle...a postupne vylucuj lekarov...
nemusi to byt psychika,ale urcite psychika suvisi z ochorenim,tazko takto radit...
lebo ked je clovek chory trpi aj psychicky atd.vela stastia ti prajem

fasta

moze to byt obycajna choroba.Asi dlho trva pretoze mas mozno slabu imunitu.HLAVU HORE! skus ovocie zeleninu ale hlavne na to stale nemysli pretoze je dolezita aj tvoja psychika.Ak na to budes casto mysliet tak to nedopadne dobre.

prajem skore uzdravenie!
fasta

bella12

Moze to byt aj psychickeho razu. Popremyslaj, kedy sa to zacalo a ci to nemoze suvisiet s nejakou psychickou traumou ci bolestnym zazitkom, ktory si mozno vytesnil do podvedomia.

j

suhlasim s navstevou psychiatra, ale dobreho psychiatra, ktory rozlisi ci je tvoj problem naozaj v psychike alebo nie, nie ze len automaticky nasadi lieky a hotovo, alebo mozno by bolo lepsie najskor psycholog a u neho testy
a tiez by som este zasla imunologovi, ja som mala podobne problemy a krv stale v poriadku az na imunologii objavili pri podrobnych testoch problem v imunite a tiez rozne alergie

sweetdream

Lekár ti nepovedal, ze by to mohlo byt psychickeho charakteru? Vies, toto su take priznaky, ktore zahrna tzv. panicka porucha. Pozri si v sekciach depresia a panicka porucha. Ak si absolvoval bezne vysetrenia anic sa nezistilo, treba navstivit psychiatra.

beskyd

podla § 11 ods. 6 yakona c. 576/2004 Z. z. ma kazdy pravo na vyber poskytovatela zdravotnej starostlivosti okrem osob ktore su vo vazbe alebo vo vykone trestu odnatia slobody alebo ktore su ziadatelmi o azyl a ktore spadaju pod nejaku kategoriu v ods. 7 toho paragrafu...