Mam rada hrubych vtakov! A vy baby?

lilusss

inac hej, muzi si tale meraju centimetre, ako keby na tom zalezalo. Zalezi od hrubky a oni su tak posadnuty dlzkou..

vlhunda

No a este som chcela dodat, ze nezalezi na tom, ci ju mi mame kratku, alebo uzku, ale na vine je vzdy muz a jeho vtak. My za nic nemozeme a na vine je urcite niekto iny.

tibike811

veru, veru, treba stale hrubsich, lebo zvysujuca sa frekvencia prienikov ("mam rada hrubych vtakov" - mnozne cislo!) muslicku len a len roztahuje - do sirky...

mira134

hruby JE lepsi ako dlhy!
takze mili mladenci, zacnite si konecne merat obvod a nie dlzku :D tie vase zbytocne centimetre, na ktorych si tak zakladate, aj tak normalna zena len pretrpi zo zatatymi zubami, a tie vzdychy co pocujete su viac od bolesti ako rozkose, to mi verte :) esteze vy nie ste schopni pocut rozdiel :D

vlhunda

Ja mam tiez hrozne rada hrubych vtakov, lebo naplnaju moju predstavu o idealnom sexe. Je dobre, ze tato tema vznikla, lebo si myslim, ze zeny si uz vytrpeli dost tym, ze museli sexovat s viac dlhymi, ako hrubymi vtakmi. Nikto doteraz nebral ohlady na nase potreby hrubky a objemu a my sme len ticho trpeli tie dlhe stangle vo svojich susurkach. Ale od teraz je vsetko inak. Mame predsa pravo na hrubku a v tomto sa nenchame diskriminovat.