"LASKA" na dialku....

halabala

tak za seba mozem povedat ze sa to da, tiez som sa stretla po polroku s priatelom a sme spolu..zatial sa to rata len na mesiace ale vobec to nevnimam ako vztah na dialku a vlastne len teraz mi doslo ze to asi je vztah na dialku..ja si to nepripustam, jednoducho mame vztah. dovera je zaklad:) a to sme naozaj kazdy z uplne opacneho konca republiky (; co sa ma stat to sa stane (;

lost

Je to mozne :D

Neviem preco, mozno lebo som dve desatrocia presedel v jednej stolicke, bez akejkolvek zmeny :)
Ono to potom lezie uz na mozog :D
Plus ked vidim tie HD filmy (cize vysoka kvalita obrazu), tak to vyzera velmi zaujimavo, ze ake to moze byt v reale, nieco ako ze to musi byt "wow" :D

Ale pred rokom by som sa na taketo neodvazil teda :)

Help

lost:)
No je to podla mna prekrasna tuzba a odhodlanie zazit nieco nepreskumane a nove:)
To dokaze len clovek co ma v krvi dobrodruzstvo :)
Ale zivot je zmena a treba skusat :)

lost

Mozno zalezi od toho aky ma clovek "zaludok" :D

Teda pre niekoho robi problem aj 5 KM, pre niekoho ani 5000 KM :P

Ja neviem, ale ak by som to mal riesit tak asi tak ze, poznam sa s niekym povedzme aspon 3 mesiace a som si isty ze to ma potencional, tak chytim bus, vlak alebo hoci aj lietadlo a nejaky podnajom v tom meste :)
Tym som myslel ze "aj hory prenasa" :D

ewelin28

tak ja som si s mojim terajsim priatelom zacala pisat cez net pred viac ako dvoma rokmi....po pol roku pisania sme sa stretli a od vtedy sme spolu.. v lete to budu dva roky....byvame od seba cca dakych 200 km..ale lubime sa.. doverujeme si...respektujeme sa....a teraz obaja koncime na vyske...tak chceme zacat spolu byvat...
urcite aj taketo vztahy su a preziju vela toho :)

Help

Ale hora nie je internet:))))
Je to relativne mozne......teda ak ste si poslali aspon foto a mali ste par mesiacov otvorenu debatu.