psycholog KE a kto ste boli u psychologa prosim sem

Príspevok v téme: psycholog KE a kto ste boli u psychologa prosim sem
cajik

Potrebovala by som asi psychologa, na viac problemov ktore suvisia s mojou osobnostou, ale nepotrebujem analyzu, lebo presne viem z coho ten-ktory problem vychadza, skor by som potrebovala najst RIESENIA. Myslite, ze mi bude vediet nejaky psycholog poskytnut realne riesenia ? (Bola som uz raz u psychologicky, ale davno, a nepamatam sa na detaily)

A nepoznate niekto nejakeho dobreho (muza) v KE ?

WSJGJFGFHGF

a este Christy tie knihy co si citala,ti nic nedali pretoze si to nechcela prijat,Ked sa rozhodnes citat take knihy musis im verit inak to nema cenu,ty si toho dokazom.Dakujem

WSJGJFGFHGF

ahoj Cajik,to co napisala Christy si vobec nevsimaj,bol to len jej nazor,!! A k tebe Christy nemam co dodat.Ale respektujem a take tipy ludi ako si ty.Nic v zlom,je to moj nazor,prosim nereaguj. takze Mila Cajik, precitaj si obsah ten knizky je to na www.spakova.blog.sk

christy

neblaznite baby, miluj svoj zivot? to je strasny brak... aspon teda pre mna...
vsetky knihy tohto typu ako tajomstvo a pod. .. absolutne o nicom

WSJGJFGFHGF

mozno si o tom uz pocula Cajik,o tej knihe,niektory ludia tu na fore sa ma pitaju ci mi platia za reklamu,ked to vsade doporucujem,a moja odpoved je Ano platia mi za reklamu,tym ze mi ta kniha pomohla,tym mi zaplatili vsetko.

WSJGJFGFHGF

ahoj cajik,mozno nepotrebujes ist k prychologovi,staci ak si prestudujem knihu MILUJ SVOJ ZIVOT,to je moj prycholog.mne velmi pomohla,fakt ver mi a skus to.papa

PalickaP.

Ahojte, a neviete nahodou, ci sa u psychologa plati? A treba aj vymenny listok? Lebo ak ano, asi to bude pre mna problem ist za svojou lekarkou, a povedat jej ze potrebujem ist za psychologom, urcite sa bude pytat preco, a ja jej to teda nemienim hovorit. Neviem aky blbec vymyslel vymenne listky, niekedy to nebolo a vsetko bezalo tak ako malo.