zvadzanie...

Príspevok v téme: zvadzanie...
dada159

tak si predstavte. je nedelny vecer. chcsete si to užit. vas priatel sedi za pc a hra. vy pridete z nim, naha si nanho sadnete a on povie nech idete preč. a on sa dalej hra akoby nič. tym sa nedelny večer konči.
čo by ste mu na to povedali,ako by ste ho za to potrestali?čo si o tom myslite?
bolo to totalne ponižujuce...

sisi_69

Holka,keby to moj spravil mne tak cosi...to by mi musel vynahradit aspon piatimi orgasmy za noc..naozaj ta tak trochu ponizil a nemala by si to nechat tak...porozpravaj sa s nim o svojich potrebach a o tom,aky je sprepacenym idiot...spztaj sa ho ci ho pritahujes a ked ti povie ano,tak mu naznac nech sa prestane spravat ako decko...a ked to bude pokracovat aj nadalej,tak s nim nestracaj cas,ved mas tiez pravo na uspokojovanie svojich potrieb,...chapes

AdamKrt

No, ked hodne chlapov je na tom tak, ze sa urobia, odbavia a kaslu na pocity partnerky, potom je problem. Ale existuju aj muzi, co viac dbaju na to, co citi partnerka a jej orgazmus uprednostia pred svojim. To potom neni problem premilovat hodiny, ked sa prartner nauci viac vydrzat, az tak - ze partnerka ma sama dost...

Mne sa to stava s priatelkou tiez, ze po par hodinach milovania ma ona dost a ja by som kludne este pokracoval dalej. Ale po nejakej malej prestavocke sa jej chut vrati a este pokracujeme, i ked nie uz tolko. Potom je vacsinou tak neskoro, tolko hodin, ze clovek radsej ide spat, aby vladal cez den fungovat...

Nepomilovat milovanu zenu, ked sa jej ziada - to by som povedal, ze je hriech :-)

niekto

dada159
neviem ci by potrestanie malo efekt asi by vyustilo iba kk tomu ze potom potresta on teba

skus dospeli otvoreny rozhovorl bez vycitania

zuzula12

Dada ... ked najblizsie prilezie za tebou, ze chce sex, povedz, ze si zaneprazdnena ... hoci si budes len citat knihu ... Myslim, ze je to o slusnej komunikacii, neviem, ako ste mali vecer naplanovany, ale ak ta len tak surovo odpisal, ja by som mu to urcite vratila ... aj s urokmi ...

Madame

uhli, ale zjavne jej to nevyhovuje po sexualnej stranke. Tak tu stranku jej niekto doplni a dotycneho bude lubit, budu chodit na vylety, atd./teda ak nebude chciet zrovna vtedy hrat na PC/

Madame

a vy pisete ako keby sme boli roboti. Pride za nim naha partnerka a on ju odignoruje? Takto sa vztah nebuduje, aj keby nemal naladu, tak nech jej da aspon najavo, ze nie je handra, ze ju lubi, paci sa mu, ale nema teraz chut. Tak ked je egoidticky na svoje potreby, tak nech dovili, aby jej lasku a to ze je pritazliva prejavoval niekto iny.