Zavraty

Príspevok v téme: Zavraty
MeganX

Dobry den.
Posledne 3 mesiace mam zavraty, buseniue srdca, zrychleny tep a dychanie....nikdy predtym som to nemala, bola som na kardio vsetko v poriadku, taktiez krvny obraz a hormony stitnej zlazy v poriadku. pomaly kazdi den ma to chyti tie zavraty, ked som niekde tak je to neprijemne ked mi pride zle v buse, alebo v skole na prednaske alebo v kostole, skratka zacnem rycvhlejsie dychat je mi blbo, tazko sa mi dychaa podobne, podobne pocity ako pri nizkom tlaku....vedel by mi niekto poradit, alebo ma podobne problemy? dakujem denisa

Zasja

Ahoj Megan , normalne sa smejem teraz :DD si z Ke ? :D ved potom ti mozem odporucit mojho lekara je naj je to hlavne clovek a ma do tych 35 rokov cize chapavy je chapes ... okej tak na pokec moj nick : camilla_1 ... ozvy sa moja som casto na nete :-)

MeganX

alebo mi daj nick na pokec :) alebo niečo ja ti napisem ... :) a ked chces moju mailovu adresu denise_none1@yahoo.co.uk

MeganX

AHoj no aj ja som z Kosic...to je aka nahoda....:) ano ale je lepsie ze to je na psychike nez vediet ze mam srdcovu vadu, aj ked no ... psychika tiez neje bohvieco ....dam ti ICQ 286 068 472

Zasja

Ahoj Megan,no vies v podstate je podla mna jedno aka je diagnoza hlavne je najst dobreho odbornika a liecit to a mas pokoj,,,,,ano magne b 6 je zazracny liek ale uzivaj to pravidelne pomoze ti to uvidis aj dnes s nim zacni ...a nemas zaco viem,ako to je ked je cloveku na nic :-) ale aspon vies ze niesi sama a ber to tak ako anginu dajme tomu je nas mnoho ludi co sa im toto stalo dokonca aj vela deti je co som sa cudovala...inac z akeho si mesta ?ja som z Kosic .... ak chodis na pokec alebo na facebook kludne mi napis poradim ti este presla som tym...

MeganX

mam doma magne B 6,takže mam brat toto pomaha?....diky...ano viem , je mi jasne ze take stavy su bezne pri strese a tak ... ale predsa je to niečo ine nez prezivat to dennodenne....takže to lieky ti zabrali hej co ti predpisal odbornik?..dakujem , velmi si vazim ze si napisala velmi mi to pomohlo sa nejako zrealizovat....aj ked este neviem aku diagnozu mi stanovi ale zda sa ze je to ta panicka porucha

Zasja

Megan kup si v lekarni ....Magne B 6 a uivaj polku tablety rano a druhu polku vecer,zatial kym nenavstivis lekara je to super liek,vitamin kup si ho pomoze ti velmi ... vemi pomaha ked sa vies ako keby odeagovat od pocitov ktore mas ale je to tazke ....

Zasja

Megan neboj sa nic sa ti nestane vsetko je klamlive vsetko je len o psychike ked ti pride zle neboj sa hlavne nestresuj ... otvor si okno chod na vzduch napi sa vody a skus nieco bezne na ukludnenie ako je ...oxazepam,diazepam pomoze ti to ukludni to organizmus aj vsetky pocity dolezite je pracova sama zo sebou .... podla mna vyhladaj psychiatra a nie liecitela potrebujes liecbu ktorou ti to plne zmizne tak ako aj mne .... pisala som preto ze sa to vracia lebo sama uvidis neskor ze v dannych situaciach stresovych to pocitis ze tie pocity su tu ale nie tak ako to citis teraz to sa neda porovnat .... necakaj obvolaj nejakeho odbornika a chod pokecat a uvidis ....daju sa aj terapie ja som terapie nejak neriesila lieky zaberaju pomahaju ...dolezite je aj aku oporuu mas doma to je polka uspechu ....hlavne nestresuj je nas aspon milion moja ved sama uvidis kolko ludi chodi k odbornikom len necakaj a chod ...

MeganX

a da sa to vyliečiť?....či ostane to nastalo len sa to zmierni?....:((((a ked navstivim psychiatria tak ake terapie poskytuje?

MeganX

je mi z toho normalne na nič:( a do plaču normalnje..a ma to aj nejake nasledky vazne?...moze sa stat ze sa clovek zadusi alebo zastava srdca?...ci to je len klamlivy pocit?..

MeganX

a mohli by ste mi poradit čo na to pomože?...alebo aspon čo mam zatial robit , ked to pride....je to hrozne najma ked mam pocit ako keby mi skamenelo brucho aj srdce a zle sa dycha...:(...navstivim liecitela a neskor aj psychologa alebo niečo take....