problem s nasadenim kontakrnych sosoviek

Príspevok v téme: problem s nasadenim kontakrnych sosoviek
michala

prosim pomozte mi!neveim ci som jedina co ma tento problem lebo nikdy som nepocula od nikoho ze by mal ten problem co ja...ide o to,ze neviem ci mam citilive oci ale mam problem s nasadenim sosoviek a to preto,leo mi zakazdym zmurkne oko a ja to nikdy nemozem nasadit.....prosim pomozte mi velm ich potrebujem a neviem co mam robit...dik

Aria

Ja pouzivam znacku baush&lamb. Su to 3mesacne a som s nimi velmi spokojna. Mala som teraz na skusku johnsons, ale zdali sa mi hrozne klzke a zle sa mi s nimi manipulovalo.

ivonca

ozaj a ake sosovky pouzivas mne najviac vyhovuju iba soft lensy lebo su najjemnejsie nemam rada konforty a ani johnson and johnson tie neznasam lebo sa nevedia dobre prisposobit na oko az tak po 2 tyzdnoch a nosim sosovky 10 rokov

Aria

Nuz, tak ja ich vyberam tiez tak ze si stiahnem spodne viecko, chytim sosovku medzi palec a ukazovak a vyberiem... Je to rychle a lahke, len musis troska potrenovat ocka.

michala

hej aria alebo niekto z vas nemate este radu na vyberanie.dnes som to skusala dala som to tam aj ked mi to hodnu chviku tvalo aj som vybrala ale ani netusim ako a teraz ma stipe hrozne prave oko.....

Aria

Ahoj, nuz ja som mala tiez spociatku problem, lebo lekarka mi povedala ze si ich mam davat tak, ze si roztiahnem obe viecka. Ale ja som si nasla svoj sposob a to tak, ze si len stiahnem spodne viecko, pozriem hore, nasadim co najnizsie a pozriem dole a je to.. A sosovku sa snazim mat co najsuchsiu, aby sa hned prisala. Raz som to poradila jednej dievcinke co sa trapila u mojej ocnej kym ja som bola na prehliadke a slo jej to, tak skus :o). Ja uz ich nosim 5 rokov a teraz uz mam take vymakane oci ze si mozem v pohode aj cez den hybat sosovkou ak mi nieco podne do oka a nic necitim. Drzim palce...

bedlicka

no ja si ich vyberam uz tak ako by sa asi nemalo..neroztahujem si oko dvoma prstami..ale jednym..prostrednikom si stiahnem pokozku pod okom dole a druhou rukou-palec,ukazovak si ich vyberiem. Musis sa divat rovno pred seba,nesmies ani dohora ani dodola. A tiez aj pri davani,skus sa divat rovno bezpohybu pred seba a nezmurkaj hned ako si ju das,az po chvilke.papa

lioon

možeš si ich skúsiť vybrať a nasadiť aj viac krát za den,aby si sa vycvičila,ked máš málo času..mne to tak lekár zo začiatku kázal.

michala

ok tak som rada teda ze som neni sa ma lebo uz som si zacinala mysliet ze nikto to nema len ja problem s tymi ocami......ok budem skusat a skusat mam sice na to len tri dne ale hadam...lebo idem potom na tyzden lyzovat