problem s nasadenim kontakrnych sosoviek

Príspevok v téme: problem s nasadenim kontakrnych sosoviek
michala

prosim pomozte mi!neveim ci som jedina co ma tento problem lebo nikdy som nepocula od nikoho ze by mal ten problem co ja...ide o to,ze neviem ci mam citilive oci ale mam problem s nasadenim sosoviek a to preto,leo mi zakazdym zmurkne oko a ja to nikdy nemozem nasadit.....prosim pomozte mi velm ich potrebujem a neviem co mam robit...dik

bedlicka

nic si z toho nerob na zaciatku to vzdy tak byva..nosim cocky uz stvrty rok a tiez som myslela ze sa to nikdy nenaucim dobre si ich nasadit..Stale mi slzili oci,citila som ich neprijemne v ociach a nevedela som si ich nasadit..som ich nasadzovala aj 20minut..:))Neboj chce to len cvik a cvik a cvik..Ja som sa zacvicila tak uplne za mesiac..Neboj za mesiac si ich budes davat do oci ako stary profik..Drzim palce..Keby nieco kludne sa ete spytaj..papa

dada

Ahoj Michala, neviem ako je to možné, veď keď máš tento problém, zájdi k lekárke čo Ti aplikovala KŠ, alebo do očnej optiky kam tiež chodí lekár, nech Ti skúsia ešte s tým pomocť,kde Ti po prvý krát robili aplikáciu KŠ?