Nestastna laska ;(

Príspevok v téme: Nestastna laska ;(
puxmen

Chcel by som aby ste mi niekto poradili. Mam priatelku ktoru nadovsetko milujem a bol by som ochotny dat za nu aj zivot ale je to vztah na dialku malokedy sa vidime a uz aj malokedy sme v kontakte cez telefon alebo internet. na zaciatku nas vztah ked sa rozbiehal bol som najstastnejsi clovek na svete bol som sialene do nej zblazneny ale urobil som chybu klamal som jej v nejakych veciach ;( a posledne 3 mesiace to ide vsetko dole vodou :( vobec ma nerespektuje chodi si kde chce zaneviera namna citim ako keby ma nelubila ;( z coho mi je moc smutno ;( prosim poradte mi ako mam na nu zabudnut bez ujmi na zdravi lebo ja uz fakt ze nevladzem snazim sa aby vsetko bolo co najlepsie ale s nou sa to uz neda :( Dakujem

jajka001_

toto je brutalita...že vzťah ccc a to sa ani nepoznajú...toto je realita dnešných dní, šialene miluješ niekoho koho vôbec nepoznáš, miluješ nejakú predstavu, a ani nevytiahneš päty z domu. jedna vec je sa zoznámiť a potom stretnúť, ale totoo..je sila. virtuálna láska. aj sex bude virtuálny. aj deti. ja ti pošlem spermie, ty ich vložíš do skumavky s vajíčkami. ja z indonezie, ty zo severnej ameriky. a výchova bude tiez cez net :)prípadne tie deti pošleme do virtuálnej školy. budu sediet doma napojení na pc. načo by chodili von. je tam znečistený vzduch. museli by si vziať kyslík, kto by to vláčil, doma máme dosť zásob. aj tak tam nikto nie je, vsetci sú pripojení :DD fakt nereálne? ste si istí?

Tibianaaa

Ked do toho nevidite, nerieste to! DAKUJEM za pochopenie ...
Laska mu je opatovana ale zit pod papucou a na nete nebudem vecne!Po roku som zistila, ze nemozem visiet len na nete, stranit sa vsetkemu, bola som sustavne chora..imunita oslabena a navyse momentalne mam problemy s ocami .. Toto su banality ... milujem toho cloveka, tiez som sa obavala vekoveho rozdielu, dnes viem, ze to je fajn. Ako si nizsie pisal ano, upada to .. tazko sa mi nesu tie neustale vycitky o tom ako podvadzam a podobne. Keby mal kazdy muz taku zenu, zrejme by nevera neexistovala! Ale donekonecna vkuse hovorit o tom, uffff ide to cloveku na nervy!

Tie klamstva velmi boleli a bolia pri spomienkach na to dodnes! A na margo tych akcii, nechodim sustavne a raz za cas vypadnut od virtuality si zasluzim.

Problemom je tvoja minulost, ked si zazival "vztahy" s mladymi dievcatami a podvadzali Ta! Si velmi ZIARLIVY!

Aaaaa vobec, myslim si, ze su to sukromne veci a nie je vhodne ich vytahovat takto na verejnosti!

....

kajka01

ja chapem ze to vadi cloveku ked jeden chce dajme tomu aj cez ten net byt s tym partnerom a druhy sa ide bavit mimo...len to je o tom ze ona to takto zrejme uz nechce , netaha ju to sediet za pocitacom, po roku sa chce clovek posuvat vpred, zvlast ak ma 26 rokov. no a to byvate tak velmi daleko od seba ze za cely rok sa neda aspon na ten jeden den sa vidiet??? alebo vyuzit aspon sviatky ktorych je urcite viac za rok...prepac ale mne to pride aj tak cele divne...
a ak je to v tom ze ona nechce tak je to asi jasne...no dalsia vec je poriadne sa porozpravat s nou, povedz to jej, ze ta to trapi, ze citis ze sa meni a co vlastne aj ona od toho caka,aby si zbytocne nemrhal svojou energiou
a ver ze mozno nie je vobec taka dokonala ako sa ti javi, lebo opakujem nemozes ju poznat, teraz si zaslepeny osialom..keby ste byvali spolu castejsie mal by si moznost spoznavat aj jej chyby a mozno sam by si zistil ze to nie je to co hladas,teraz poznas a mas pred ocami len to pozlatko..
tak hlavu hore...ak sa to skonci o par rokov budes uz len s usmevom na tvari spominat na tuto epizodku, ver tomu aj ked teraz sa ti to zda nemozne

0vecka

no vidis samemu ti je to jasne ja by som to cim skor ukoncil dal sa dokopy, snazil sa zobrat si to pozitivne z toho vztahu a poobzerat sa po niekom inom :) ja som si kupil bike a celel leto som na nom travil tak 8 hodin denne :) ... inaq nexcem to nijak zlahcovat sa hovori ze strata niekoho blizkeho je ta najvecsia bolest aka moze na teba v zivote prist... a pritom to moze byt este horsie takto lebo si nestihol spoznat jej nudne a zle stranky ale ver tomu ze ich ma a mozno uz o rok sa budes trieskat do cela ze aky si bol teraz hlupy :)

puxmen

ano som na nej zavisly :( a mozno mas fakt pravdu som jej na tazobu ;( a nevie ako mi to povedat tak robi to co robi alebo ja uz neviem :(

0vecka

2 kajka to je zavislost mne to tiez vadilo skratka on xce byt s nou aj ked len na nete a vadi mu ze ona si ide vyhodit s kopytka...

2 puxmen najlepsia rada je povazovat tento vztah za ukonceny mozete sa strenut porozpravat o tom ale tam by som ukoncil akukolvek komunikaciu mozete sa dohodnut ze sa stretnete na vianoce alebo tak nejak... ja viem ze to nezoberies nijak pozitivne ale to vsetko co jej pripisujes je len o tom ze si zamilovany to je cele... nieje na nej nic vynimocne...

a pochybujem ze sa zmenila ono je to skor o tom ze sa zmenil vas vztah predtym v tebe videla nieco mile co ju ma rado a je to zabavne ale teraz vidi len niekoho kto je na nej zavisly

puxmen

Vies moja zlata kajka ja pracujem od nedele do stvrtku a volno mam len piatok a sobotu tak ten volny cas rad venujem osobke ktorej patri moje srdce. ale skoda ze uz ho chcem venovat iba ja ona ma radsej zabavu s kamosmi

puxmen

Ja uz neeviem :( mne na veku nezalezi a premna to je idealna zena a prva s ktorou by som si aj vedel predstavit buducnost ale nejako sa to rozpadava :(( to by si musel zazit a potom by sa ti inak pisalo. Je taka zlatucka,mila a krasna a neviem ci preziva momentalne 2 puberu alebo co sa to deje :((

Ja ta velmi lubim, no ty tu niesi, chcem sa s tebou rozpravat, ale aj tak tu niesi, chcem vidiet tvoj usmev na tvari, ale dialka mi to nedovoli, tak uz pridi nech mi mozes splnit zelanie a to zelanie si TY !!!