podviedla som

Príspevok v téme: podviedla som
neviem001

mam priatela, sme spolu vyse roka... on ma miluje, ja jeho zatial nie tak ako on mna, neviem co sa so mnou stalo, ale vcera som cely vecer stravila s inym, ozakavala a neskor sme spolu skocili... nespala som s nim... neviem ci to mam povedat priatelovi alebo nie,... nechcem mu ublizit viac ako som mu uz ublizila.. nezasluzi si to...je lepsie sa priznat alebo to nechat tak?? mate skusenosti?

janekMY33

Ano spravne bez za priatelom daj mu jednu poriadnu facku a povedzmu ze je tak neschopny ze si ho musela aj podviest

kajka01

clovek ktori skutocne lubi nepotrebuje premyslat a klast si otazku ci lubi alebo nie.
ty ho urcite nelubis mozno ho mas trochu radsej ako nejakeho kamosa ale to je vsetko...a ty si s nim len preto aby si niekoho mala a bola lubena (podla mna)
spravis to zase skor ci neskor radsej si to vsetko premysli a rozid sa s priatelom, sama vies ake je to ked vztah citovo cloveka vyzmyka..tak nebrzdi zbytocne svojho priatela daj mu moznost aby si nasiel niekoho kto ho bude lubit

leeerka

podla mna ty k nemu necitis vobec nic , a tak mi z toh vychadza len jedno, ze nechapem, naco ste aj spolu ... nechaj ho tak, pusti ho k vode a netrap ho zbytocne, lebo potom casom to bude len horsie (myslim, ked sa s nim rozides neskor, ked bude este viac namotany) alebo ked sa nedajboh dozvie od neakeho dobrodinca, ze si ho "podviedla"...... alebo sa trosku spamataj a uvedom si, co chces, ci si chces uzivat, alebo mat aj vztah ...

f

mas dve moznosti bud si date nachvilu pauzu a ty si upraces hlavu, lebo ked on toto riskuje a je ochotny podstupit taketo riziko tak ta naozaj velmi lubi a mozes si byt ista ze jeho citmi
alebo druha moznost ze k nemu nic necitis

kafe

Neviem001, asi by bolo dobré, aby si sa s priateľom, ktorý ťa ľúbi rozišla. Pozri, teba citovo zničil jeden vzťah, a teraz chceš byť TY tou, čo zničí skvelého chalana svojím správaním? Rozíď sa s ním, napíš mu list a vysvetli mu po pravde aj prečo. A daj si nejaký čas na zahojenie rán na duši, daj sa dokopy, aby si dokázala fungovať normálne.

A môžeš prezradiť niečo o tom ťažšom vzťahu? Ak chceš, ak nie nepíš.

neviem001

on o tom vedel od zaciatku... este stale som mu neodpovedala ked mi on povedal ze ma lubi... lebo vie, ako to so mnou je...mala som predtym tazsi vztah a on to vedel... ja som mu povedala ze neviem kedz budem moct niekoho lubit uz od zaciatku.. a on isiel do toho s tym rizikom...niekedy si myslim, ze ak by som k nemu nic necitila tak by som s nim uz nebola... ale ja mam fakt zmatok.. lebo neviem ci ho lubim... posledny vztah ma tak citivo znicil ze sa uz v sebe nevyznam.. a nedokazem povet ze lubim znova...
a to co som spravila s tym inym .... to ani neviem ako sa stalo...a teraz mam este vacsi problem lebo ten chalan mi stale vola a pise a chcel by nieco viac...poznali sme sa uz predtym....
ja uz neviem co mam robit...